Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

09.09.2021

Результат засідання за 09 вересня 2021 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 9 вересня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЕНЕРГОМРІЯ»;

ТОВ «ІГК»;

ТОВ «ОПТІМА ЕНЕРГО ТРЕЙД».

 

2. Видати ТОВ «КЛАРС «ІМАЙ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕНЕРГОМРІЯ»;

ТОВ «КЛІАР ПАУЕР»;

ТОВ «КОМПАНІЯ «МОНОЛІТ СОЮЗ»;

ТОВ «ОПТІМА ЕНЕРГО ТРЕЙД»;

ТОВ «ТД ІНТЕРЕНЕРГОТРЕЙДІНГ».

 

4. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРТЕКС ЕНЕРДЖІ» на підставі заяви ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

5. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРТЕКС ЕНЕРДЖІ» на підставі заяви ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 грудня 2017 року № 1439.

 

6. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 17 грудня 2019 року № 2855 (зміна найменування).

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності на ринку природного газу».

 

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 06 січня 2021 року № 5» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 25 листопада 2020 року № 2158» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 лютого 2021 року № 236» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 31 березня 2021 року № 532» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування цін на універсальні послуги».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку формування ціни, за якою здійснюється постачання електричної енергії споживачам постачальником «останньої надії».

 

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ» на 2021 рік та внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 березня 2021 року № 493.

 

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ» на 2021 рік».

 

17. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення проведення розрахунків за послуги розподілу природного газу».

 

19. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАРФІЛД-8»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАРФІЛД-13»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАРФІЛД-14»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «УМАНЬ КВАДРО» (СЕС Черкаська обл., Уманський р-н, с. Танське, вул. Центральна, буд. 19)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 червня 2021 року № 1057» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ПВКФ «В.С.К.» (СЕС «Тисмениця-2»), ТОВ «СОЛАРФІЛД-8» (СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, територія Покровської селищної ради (кадастровий номер земельної ділянки 1224255100:02:002:0056), ТОВ «СОЛАРФІЛД-13» (СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, на території Покровської селищної ради, земельна ділянка з кадастровим номером 1224255100:02:002:0053), ТОВ «СОЛАРФІЛД-14» (СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, на території Покровської селищної ради, земельна ділянка з кадастровим номером 1224255100:02:002:0055), ТОВ «УМАНЬ КВАДРО» (СЕС Черкаська обл., Уманський р-н, с. Танське, вул. Центральна, буд. 19), ТОВ «СОНЯЧНА ГЕНЕРАЦІЯ» (CЕC Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Київська, 140), ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ» (13 пусковий комплекс 2 черги Сиваської ВЕС Херсонська обл., Чаплинський р-н, с/р Павлівська (земельна ділянка з кадастровим номером 6525483000:03:001:0120))).

 

20. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 08.09.2021).

 

21. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ «ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» за порушення вимог законодавства у сфері енергетики та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 08.09.2021).

 

22. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛЕКТРО ПАРТНЕРС» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

23. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІТЕР КОМ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

24. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

25. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 08.09.2021).

 

26. Накласти штраф на ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 08.09.2021).

 

27. Накласти штраф на ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 08.09.2021).

 

28. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ТИСМЕНИЦЯГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 08.09.2021).

 

29. Накласти штраф на ТОВ «ЕКОТЕХНОІНВЕСТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

30. Унести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 червня 2021 року № 1080 «Про накладення штрафу на АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

31. Збільшити строк проведення планової перевірки у нафтогазовому комплексі ПРАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ».

 

32. Збільшити строк проведення планової виїзної перевірки по діяльності з виробництва теплової енергії ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА».

 

33. Збільшити строк проведення планової виїзної перевірки по діяльності з виробництва електричної енергії ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА».

 

34. Збільшити строк проведення планової виїзної перевірки по діяльності з постачання електричної енергії ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА».

 

35. Збільшити строк проведення планової виїзної перевірки по діяльності з виробництва електричної енергії та постачання електричної енергії ПАТ «НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС-ГАЛИЧИНА».

 

36. Збільшити строк проведення планової виїзної перевірки по діяльності з виробництва теплової енергії ПАТ «НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС-ГАЛИЧИНА».

 

37. Провести позапланову виїзну перевірку по діяльності з виробництва теплової енергії ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО».

 

38. Прийняти постанову НКРЕКП «Про проведення планових перевірок суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, у IV кварталі 2021 року».

 

39. Прийняти рішення стосовно результатів розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії.

 

40. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення Змін до Порядку купівлі гарантованим покупцем електричної енергії, виробленої з альтернативних джерел енергії».

 

41. Унести зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

 

42. Унести зміни до алгоритму розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання операторів систем розподілу та електропостачальників, на яких покладено виконання функцій постачальника універсальних послуг та постачальника «останньої надії», затвердженого постановою НКРЕКП від 14 квітня 2021 року № 641.

 

43. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux