Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

09.01.2018

Результат засідання за 09 січня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 9 січня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «САНГРІНЕНЕРДЖІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії. 

 

2. Видати КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

 

3. Видати ТОВ «ЮР-ГАЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

4. Видати ДП «КАЛУСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ-НОВА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

5. Видати ТОВ «ТД ІТАКА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів.

 

6. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів у зв’язку з невідповідністю здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

 

7. Затвердити Періоди максимального навантаження енергосистеми України по місяцях 2018 року в робочі, вихідні та святкові дні (за київським часом), відповідно до пропозицій ДП «НЕК «Укренерго».

 

8. Застерегти ВИРОБНИЧО-ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ВІТРОЕНЕРГОПРОМ» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

9. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

10. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГОІНВЕСТ» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

11. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГІЯ-1» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення»;

«Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2018 рік»;

«Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» стосовно впровадження форм звітності з моніторингу діяльності операторів газорозподільних систем;

«Про алгоритм перерахування коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії».

 

13. Внести зміни до кошторису ДП «Енергоринок» на 2018 рік.

 

14. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 11.10.2012 № 1314.

 

15. Продовжити розгляд питань про:

порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПрАТ «ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux