Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

09.07.2020

Результат засідання за 09 липня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 9 липня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання (перенесене засідання з 08.07.2020), на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «БЛУСАН УКРАЇНА»;

2) ТОВ «ГАЗХОЛДІНГ»;

3) ТОВ «ЖОЕК»;

4) ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

5) ТОВ «НАФТОГАЗ ТРЕЙДІНГ 2019»;

6) ТОВ «ПОЛТАВАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ»;

7) ТОВ «РОЕК»;

8) ТОВ «СІ ЕНД ДЖИ ТРЕЙДІНГ»;

9) ТОВ «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕК».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «БІО ЕЛЕКТРІКС»;

2) ТОВ «ЕНЕРГЕЙН»;

3) ДП «НАФТОГАЗ-ЕНЕРГОСЕРВІС» НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ».

 

3. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» з 1 вересня 2020 року ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії у межах місць провадження господарської діяльності, а саме на території м. Новояворівськ, смт Івано-Франково, смт Шкло, с. Новий Яр, с. Ліс, х. Окілки, х. Батоги, с. Старичі, с. Стадники Яворівського району Львівської області та м. Новий Розділ Львівської області в межах розташування системи розподілу електричної енергії, що перебуває в його управлінні на підставі договорів управління майном (активами) з Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів та зазначених у наданих здобувачем ліцензії відомостях про місця та засоби провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії.

 

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «БЛУСАН УКРАЇНА»;

2) КАРАЧИНСЬКИЙ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЄПИСКОПА ОЛЕКСАНДРА СТОЙКИ;

3) ТОВ «НАФТОГАЗ ТРЕЙДІНГ 2019»;

4) ТОВ «ПИРЯТИНСЬКИЙ ДЕЛІКАТЕС»;

5) ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ»;

6) ДП «ШЕПЕТІВКАГАЗ» ПАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ».

 

5. Уточнити ТОВ «ГІДРОПАУЕР-1» місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

6. Уточнити ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» місця провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії.

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП щодо встановлення ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» по м. Новий Розділ та м. Новояворівськ тарифів на послуги з розподілу електричної енергії.

 

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» на 2020 – 2024 роки».

 

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2020 рік КП «БАХМУТ-ВОДА».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2020 рік КП БМР КО «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ».

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм на 2020 рік:

1) КП «БАХМУТ-ВОДА»;

2) КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БЕРДЯНСЬКВОДОКАНАЛ» БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 рік та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 січня 2020 року № 66».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» на 2020 рік».

 

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» на 2020 рік».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 грудня 2019 року № 3013».

 

17. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ДП «НАФТОГАЗ-ЕНЕРГОСЕРВІС» НАЦІОНАЛЬНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САНВІН 28» (СЕС «Мена»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ДП «НАФТОГАЗ-ЕНЕРГОСЕРВІС» НАЦІОНАЛЬНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» (СЕС «Андріївка»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2020 № 1245» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «САНВІН 28» (СЕС «Мена»), ДП «НАФТОГАЗ-ЕНЕРГОСЕРВІС» НАЦІОНАЛЬНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» (СЕС «Андріївка»)).

 

18. Прийняти результати проведення позапланових виїзних перевірок таким ліцензіатам (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 08.07.2020):

1) ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО»;

2) ТОВ «АІМ»;

3) ТОВ «Д. ТРЕЙДІНГ»;

4) ТОВ «ДЕ ТРЕЙДИНГ»;

5) ТОВ «ЕЛЕКТРИКА УКРАЇНИ»;

6) ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ»;

7) ТОВ «ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП»;

8) ТОВ «ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД»;

9) ТОВ «ІНТЕРЕНЕРГО ПОСТАЧ»;

10) ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНИК»;

11) ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОТРЕЙД»;

12) ТОВ «МЕГАВАТТ ТРЕЙДИНГ»;

13) ТОВ «МГК»;

14) ТОВ «НОВА-ЕНЕРГЕТИЧНА-КОМПАНІЯ»;

15) ТОВ «ОНК-ГРУП»;

16) ТОВ «ОППОЗИТ»;

17) ТОВ «ПАВЕРСТОК»;

18) ТОВ «ТАС ЕНЕРГІЯ КРАЇНИ»;

19) ТОВ «УКРЕНЕРГОЕКСПОРТ»;

20) АТ «ЗФЗ»;

21) АТ «ПОКРОВСЬКИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ»;

22) АТ «ХЕРСОНСЬКА ТЕЦ»;

23) КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ»;

24) ПРАТ «НИЖНЬОДНІСТРОВСЬКА ГЕС»;

25) ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ»;

26) ТОВ «ЕТГ»;

27) ТОВ «ЖОЕК»;

28) ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

29) ТОВ «ООЕК»;

30) ТОВ «РОЕК»;

31) ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС»;

32) ТОВ «ЧОЕК»;

33) ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ»;

34) ТОВ «ЮГ-ГАЗ»;

35) ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ»;

36) ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ»;

37) АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»;

38) ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

39) АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»;

40) ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО».

 

19. Прийняти результати проведення позапланових невиїзних перевірок (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 08.07.2020):

1) ТОВ «ЮГ-ГАЗ»;

2) ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС».

 

20. Накласти штраф на ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» за порушення законодавства та Ліцензійних умов з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 08.07.2020).

 

21. Попередити ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРИКАРПАТЗАХІДТРАНС» про необхідність усунення до 10 серпня 2020 року порушення пункту 1 глави 4 Ліцензійних умов, надавши до НКРЕКП документальне підтвердження наявності у ліцензіата у власності або користуванні, або господарському віданні магістрального трубопроводу.

 

22. Застерегти ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» щодо недопущення в подальшому порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

23. Провести позапланові виїзні перевірки:

1) АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

2) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

3) ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»;

4) ДП  «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ».

Зняти з розгляду питання про проведення позапланової виїзної перевірки для АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (відповідно до листа НЕК «Укренерго»).

 

24. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 24 червня 2020 року № 1206 «Про накладення штрафу на ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу, недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання».

 

25. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 15 серпня 2019 року № 1702 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

26. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

 

27. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання».

 

28. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Економічних коефіцієнтів прогнозованих технологічних витрат електроенергії електромережами 1 та 2 класів напруги на 2020 рік».

 

29. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про погодження змін до Програми відповідності ТОВ «ДТЕК Високовольтні мережі»;

«Про погодження змін до Програми відповідності АТ «ДТЕК Донецькі електромережі»;

«Про погодження змін до Програми відповідності ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі»;

«Про погодження змін до Програми відповідності ПрАТ «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля»;

«Про погодження змін до Програми відповідності ПрАТ «Волиньобленерго»;

«Про погодження уповноваженої особи з питань відповідності ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux