Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

09.07.2019

Результат засідання за 09 липня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 9 липня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ГІПОТРАНСФ»;

ТОВ «ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ»;

ТОВ «КЕРАМЗПАРТНЕР».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ТОРЕНЕРДЖІ ГРУП»;

ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5»;

ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕКОТЕХНІК ШИРОКЕ»;

ТОВ «ОРЛІВСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»;

ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-2»;

ТОВ «САН ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «УЗИН-ЕНЕРГО».

 

4. Видати нові ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та анулювати ліцензії з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕК «АКВА ВІТТА»;

ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛЮКС»;

ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ»;

ТОВ «ПК «ЗОРЯ ПОДІЛЛЯ»;

ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ»;

ТОВ «ТАЛАНТ-СОЛАР».

 

5. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії для:

ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН»;

ФОП МИРОНЮКА ВАЛЕРІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА.

 

6. Відмовити КП ВМР «ВМТЕ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

7. Анулювати ліцензії ДП «ВО ПМЗ ІМ  О. М. МАКАРОВА» на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії  та виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії.

 

9. Анулювати ліцензію ТОВ «СОЛАР КАРПАТИ»на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про погодження уповноваженої особи з питань відповідності ДПЕМ ПрАТ «АТОМСЕРВІС».

 

11. Зняти з розгляду питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про погодження уповноваженої особи з питань відповідності АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО».

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «МОСТ-ЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ОСНОВА ЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНАЛЬЯНС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВЕСТЕР Ф»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «КАТРУБ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-2»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЯКС ДНІПРО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПОЛТАВА ГІДРО»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 27.06.2019 № 1240» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «МОСТ-ЕНЕРГО» (СЕС «Нагірне»), ТОВ «ОСНОВА ЕНЕРГО» (1 – 2 черги СЕС Закарпатська обл., Виноградівський р-н, м. Виноградів, вул. Партизанська б/н), ТОВ «САНАЛЬЯНС» (1 та 2 черги СЕС Черкаська обл., Чорнобаївський р-н, в адміністративних межах Чорнобаївської с/р), ТОВ «ВЕСТЕР Ф»  (СЕС Черкаська обл., Зодотоніський р-н,  с. Кедина Гора, вул. Шевченка, 86/4 та Шевченка б/н), ПП «КАТРУБ» (СЕС Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, смт Микулинці, вул. Санаторна, 1д, 3а), ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-2» (1 та 11 черги ВЕС Запорізька обл., Приазовський р-н, біля с. Ботієво, поза межами населених пунктів), ТОВ «АЯКС ДНІПРО» (1 черга ТЕС на біопаливі Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Байкальська, земельна ділянка 9Г), ТОВ «ПОЛТАВА ГІДРО» (ГЕС Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Горбанівка, вул. Набережна, буд. 99)).

 

13. Накласти штраф на ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 09.07.2019).

 

14. . Накласти штраф на ТОВ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ЕНЕРГО КОМПАНІЯ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 09.07.2019).

 

15. Накласти штраф на ТОВ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ЕНЕРГО КОМПАНІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (планова перевірка) (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 09.07.2019).

 

16. Накласти штраф на ТОВ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ЕНЕРГО КОМПАНІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ЕНЕРГО КОМПАНІЯ» (позапланова перевірка) (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 09.07.2019).

 

17. Накласти штраф на ТОВ «ГАЗОТОРГОВА КОМПАНІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 09.07.2019).

 

18. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної  комісії регулювання електроенергетики  України,  Національної комісії, що здійснює  державне регулювання у сфері  енергетики, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»;

«Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку».

 

19. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2017 року № 1618» (щодо Методики розрахунку вартості робіт з підключення електроустановок споживачів до електричних мереж ліцензіата та інших додаткових робіт і послуг, пов’язаних із ліцензованою діяльністю).

 

20. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Методики розрахунку плати за послуги комерційного обліку електричної енергії, що надаються оператором системи розподілу на території здійснення його ліцензованої діяльності».

 

21. Перенести розгляд питання про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданих ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux