Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

09.04.2019

Результат засідання за 09 квітня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 9 квітня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕНЕРГОЗБУТ СЕРВІС»;

ТОВ «ІМПЕРІАЛ СЕРВІС ГРУП»;

ТОВ «ХІМ-ТРЕЙД»;

ТОВ «ЦУКОРАГРОПРОМ».

 

2. Видати ПП «РБП ПЛЮС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

3. Анулювати ліцензії з постачання електричної енергії:

ТОВ «ДНІПРОСТАЛЬ-ЕНЕРГО»;

ДП ЕТС;

ПРАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ ГРУП-УКРАЇНА»;

ТОВ «ЦЕК».

 

4. Уточнити місце провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «СТАРВОЙТ».

 

5. Встановити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення і на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ХАРКІВВОДОКАНАЛ».

 

6. Накласти штрафи на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної та теплової енергії.

 

7. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «АВКУБІ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

8. Накласти штраф на КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» за порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 09.04.2019).

 

9. Накласти штрафи КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 09.04.2019).

 

10. Накласти штраф на ТОВ «ПЕРША ЧЕРНІГІВСЬКА ТОРГОВА КОМПАНІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та зобов’язати забезпечити у строк до 22 квітня 2019 року: подати до НКРЕКП Додатки 11, 12, 14 за ІІ-ІІІ квартал 2018 року та Додаток 16 за 2018 рік.

 

11. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «РІВНЕГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 09.04.2019).

 

12. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 09.04.2019).

 

13. Провести позапланові виїзні перевірки для таких компаній:

ТОВ «БУДКОНТАКТ МВС»;

АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ЮЖКОКС».

 

14. Вимоги постанови НКРЕКП від 08 листопада 2018 року № 1392 «Про накладення штрафу на ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

15. Вимоги постанови НКРЕКП від 20 листопада 2018 року № 1466 «Про накладення штрафу на ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

16. Вимоги постанови НКРЕКП від 02 листопада 2018 року № 1338 «Про накладення штрафу на ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

17. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2120 «Про накладення штрафу на ПРАТ «ДМЗ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії, необхідність усунення порушення та здійснення заходів державного регулювання».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» на 2019 рік».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «НАЦПРОД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛЕН ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ШИРОКЕ СОЛАР ПАРК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕЛЕКТРОСОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПІДСТЕПНЕ СОНЦЕ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.03.2019 № 444» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ПП «НАЦПРОД» (СЕС «ПП НАЦПРОД»), ТОВ «СОЛЕН ЕНЕРДЖІ» (СЕС Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Оріхівське шосе), ТОВ «ШИРОКЕ СОЛАР ПАРК» (СЕС «ШИРОКЕ СОЛАР ПАРК»), ТОВ «ЕЛЕКТРОСОЛАР» (СЕС Вінницька обл., Бершадський р-н, с. Велика Киріївка, вул. Зарічна, 88-г), ТОВ «ПІДСТЕПНЕ СОНЦЕ» (СЕС Херсонська обл., Цюрупинський р-н, Підстепненська с/р), ТОВ «БІОЕНЕРГОПРОДУКТ» (5 черга 1 пусковий комплекс вітро- та геліоелектростанції Тернопільська обл., Бережанський р-н, с. Куряни, вул. Бережанка, 57)).

 

20. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР КВАНТ ЕНЕРДЖИ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.03.2019 № 444» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬФА-ЕНЕРГІЯ» (СЕС «Трофанівка»), ТОВ «ЕКОТЕХНІК ВЕЛИКА ДОБРОНЬ» (СЕС Вінницька обл., Барський р-н, м. Бар, вул. Арсенальна, 17 Д), ТОВ «СОЛАР КВАНТ ЕНЕРДЖИ» (СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, на території Раївської об’єднаної територіальної громади Миролюбівського старостинського округу сільської ради), ТОВ «СІБЕКС» (Ніверковська ГЕС)).

 

21. Визнати такими, що втратили чинність, постанови НКРЕКП від 13.04.2017 № 504 та 25.07.2017 № 932.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux