Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

09.04.2015

Результат засідання за 09 квітня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 9 квітня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом:

ПП «ЕНЕРГОТРАНСЗАХІД» (річний обсяг постачання – 126 млн кВт*год);

ДП «ЕНЕРГОТРАНССЕРВІС» (річний обсяг постачання – 550 млн кВт*год).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ:

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЗАПОРІЖГАЗ» (річний обсяг розподілу – 1083,9 млн м3);

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «МИКОЛАЇВГАЗ» (річний обсяг розподілу – 556,2 млн м3).

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

ПП «ВЄНОМЄТ МЕТАЛ» (річний обсяг постачання – 3 млн м3);

ТОВ «МАККОМ-ГРУП» (річний обсяг постачання – 7,203 млн м3);

ТОВ «КИЇВ-НАФТА 2000» (річний обсяг постачання – 55 млн м3);

ТОВ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «ПРОМГАЗ УКРАЇНИ» (річний обсяг постачання – 45 млн м3).

 

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ТЕПЛО-ЕКО-ДАР» (встановлена потужність – 0,86 Гкал/год);

ТОВ «ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ ЕКОЛОГІЇ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ» (встановлена потужність – 2,15 Гкал/год).

 

5. Видати ПП «ЛІМІК» ліцензії на право провадження господарської діяльності з:

- виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 1,892 Гкал/год);

- постачання теплової енергії(річний обсяг постачання – 19,202 тис. Гкал).

 

6. Видати ПАТ «ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕЛЮЛОЗНО-КАРТОННИЙ КОМБІНАТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водовідведення (річний обсяг водовідведення - 2101069 м3).

 

7. Видати ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (річний обсяг водопостачання – 9385642,09 м3; річний обсяг водовідведення -  6440345,49 м3).

 

8. Переоформити ВАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

 

9. Переоформити КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

10. Анулювати ТОВ «ВІН-ПЕЛЕТА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

11. Анулювати ТОВ «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

12. Залишити без розгляду заяву КП «ЛУБНИ-ВОДОКАНАЛ» ЛУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

13. Зупинити дію ліцензії ПАТ «ДОНЕЦЬКМІСЬКГАЗ» серії АГ № 507417 на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та серії АГ № 507416  на розподіл природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

14. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «Зелена Енергія-2012»;

ТОВ «ТЕПЛО-ЕНЕРГІЯ».

 

15. Схвалити ПАТ «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля» Інвестиційну програму на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

16. Схвалити інвестиційні програми на 2015 рік: 

КП «Нововолинськтеплокомуненерго»;

КП Білопільської міської ради «Теплосервіс Білопілля»;

КП «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради;

МКП «ВУВКГ міста Херсона»;

КП «ВОДГЕО».

 

17. Накласти штрафи на ПАТ «Полтаваобленерго» та ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» та застерегти щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

18. Застерегти ПАТ «Волиньобленерго» та ПАТ «Одесаобленерго» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом

 

19. Накласти штраф на ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго» та застерегти щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електромережами.

 

20. Застерегти ПАТ «Тернопільміськгаз» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з  постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

21. Повідомити ДП «Енергоринок» про можливість здійснення купівлі у ТОВ «Подільська енергетична компанія» електричної енергії, виробленої нововведеними генеруючими потужностями Брайлівської ГЕС, за «зеленим» тарифом.

 

22. Погодити між ДП «Енергоринок» та ТОВ «ЕКВАТОР САН ЕНЕРДЖІ» договір про купівлю-продаж електричної енергії.

 

23. Розглянути інвестиційну політику НКРЕКП на 2015 рік.

 

24. Перенести розгляд питань про:

- видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЛУБНИГАЗ»;

- встановлення тарифу на виробництво теплової енергії когенераційною установкою ТОВ «Теплокомуненерго Маяк ЛТД»;

- порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з  постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ «Харківгаз»;

- прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Примірного договору про доступ до пропускної спроможності міждержавних електричних мереж України».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux