Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

09.12.2020

Результат засідання за 09 грудня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 9 грудня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ФОРУМ ГАЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІ ГРУП» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

3. Видати ТОВ «ФОРУМ ГАЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ПВКФ «В.С.К»;

ТОВ «ЕНЕРГОАКТИВ-1»;

ТОВ «СЕС ВИНОГРАДОВО»;

ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ»;

ПРАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО».

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання та уточнення місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ПП «КАТРУБ».

 

6. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 19 червня 2017 року № 816 (уточнення місць провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ «ДНІПРОГАЗ»).

 

7. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 29 червня 2017 року № 844 (уточнення місць провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»).

 

8. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 29 червня 2017 року № 845 (уточнення місць провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ «КРИВОРІЖГАЗ»).

 

9. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення планів розвитку систем розподілу на 2021 – 2025 роки:

ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС»;

АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ»;

АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» на 2021 – 2025 роки».

 

11. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2021 рік:

ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС»;

АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 рік».

 

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТОМЕРЕЖІ» на 2020 рік».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 06 травня 2020 року № 907» щодо внесення змін до Інвестиційної програми з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2020 рік.

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2020 рік:

ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» на 2020 рік».

 

18. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «Укренерго» на 2021 рік».

 

19. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифу на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

20. Прийняти постанови НКРЕКП про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік:

ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ»;

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС»;

ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ»;

ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» (у межах місць провадження господарської діяльності по м. Новий Розділ та м. Новояворівськ Львівської області);

АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ».

 

21. Прийняти постанови НКРЕКП про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання на 2021 рік:

АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»

АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»;

ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

 

22. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку формування цін на універсальні послуги».

 

23. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифу на послуги постачальника «останньої надії» на I квартал 2021 року».

 

24. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» на 2020 рік» (щодо внесення змін до ремонтної програми без зміни тарифів на виробництво теплової енергії).

 

25. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «ТЕЦЕНЕРГОПОСТАЧ».

 

26. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ «Центренерго».

 

27. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ДТЕК «Східенерго» ВП «Луганська ТЕС».

 

28. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 липня 2016 року № 1234».

 

29. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу:

АТ «Вінницягаз»;

АТ «Волиньгаз»;

АТ «Дніпрогаз»;

АТ «Дніпропетровськгаз»;

АТ «Житомиргаз»;

АТ «Закарпатгаз»;

АТ «Запоріжгаз»;

АТ «Івано-Франківськгаз»;

АТ «Київгаз»;

АТ «Криворіжгаз»;

АТ «Львівгаз»;

АТ «Миколаївгаз»;

АТ «Рівнегаз»;

АТ «Сумигаз»;

АТ «Тисменицягаз»;

АТ «Харківгаз»;

АТ «Харківміськгаз»;

АТ «Хмельницькгаз»;

АТ «Чернівцігаз»;

АТ «Чернігівгаз»;

ТОВ «Газовик».

 

30. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про затвердження Планів розвитку газорозподільних систем на 2021 – 2030 роки газорозподільних підприємств:

АТ «Вінницягаз»;

АТ «Волиньгаз»;

АТ «Дніпрогаз»;

АТ «Дніпропетровськгаз»;

АТ «Житомиргаз»;

АТ «Закарпатгаз»;

АТ «Запоріжгаз»;

АТ «Івано-Франківськгаз»;

АТ «Криворіжгаз»;

АТ «Львівгаз»;

АТ «Миколаївгаз»;

АТ «Рівнегаз»; 

АТ «Сумигаз»;

АТ «Тисменицягаз»;

АТ «Харківгаз»;

АТ «Харківміськгаз»;

АТ «Хмельницькгаз»;

АТ «Чернівцігаз»;

АТ «Чернігівгаз»;

ТОВ «Газовик».

 

31. Прийняти постанови НКРЕКП про затвердження змін до Планів розвитку газорозподільних систем на 2020 – 2029 роки газорозподільних підприємств:

АТ «Київгаз»;

ПАТ «Маріупольгаз».

 

32. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газосховищ на 2020 – 2029 роки Оператора газосховищ АТ «Укртрансгаз».

 

33. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 11 листопада 2020 року № 2034».

 

34. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ПАРК ДЕВЕЛОПМЕНТ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖІ ЛТД» (СЕС Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Мічуріна, буд. 4-а)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ПП «ДЕМЕТРА БІОЕНЕРГІЯ» (комплекс з переробки відходів рослинництва та тваринництва в біогаз з виробництвом електричної енергії Рівненська обл., Млинівський р-н, с. Бокійма, вул. Онуфрієнка, 1)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.09.2020 № 1787» (у частині встановлення «зеленого» тарифу, надбавки до «зеленого» тарифу та коригування місця провадження господарської діяльності ТОВ «ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГІЯ ЗАПОРІЖЖЯ» (СЕС Запорізька обл., Василівський р-н, м. Дніпрорудне, кадастрові номери 2320910400:11:016:0024, 2320910400:11:016:0023, 2320910400:11:022:7777), ТОВ «СОЛАР ПАРК ДЕВЕЛОПМЕНТ» (СЕС м. Запоріжжя, вул. Ігоря Сікорського (біля АТП), кадастровий номер земельної ділянки 2310100000:07:067:0008), ПП «КАТРУБ» (СЕС Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, смт Микулинці, вул. Санаторна, 1д, 3а та СЕС Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, смт Микулинці, вул. Санаторна, 3а), ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖІ ЛТД» (СЕС Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Мічуріна, буд. 4-а), ПП «ДЕМЕТРА БІОЕНЕРГІЯ» (комплекс з переробки відходів рослинництва та тваринництва в біогаз з виробництвом електричної енергії Рівненська обл., Млинівський р-н, с. Бокійма, вул. Онуфрієнка, 1)).

Перенести на 16 грудня 2020 року розгляд питання про прийняття постанов НКРЕКП: «Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРАНДПАУЄР ЛЛС» та «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.09.2020 № 1787» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРАНДПАУЄР ЛЛС» (3 пусковий комплекс СЕС Запорізька обл., Токмацький р-н, с/р Новенська, комплекс будівель і споруд № 2).

 

35. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 09.12.2020).

 

36. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог законодавства у сфері енергетики та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 09.12.2020).

 

37. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» за порушення вимог законодавства у сфері енергетики та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 09.12.2020).

 

38. Перенести на 11 грудня 2020 року розгляд питання про порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО».

 

39. Прийняти рішення про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

за зверненням Оператора ГТС:

ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ».

ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС»;

ДП «ГАЗПОСТАЧ» ТОВ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ»;

за зверненням споживачів:

ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ».

 

40. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 07 травня 2019 року № 684 «Застереження АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушення законодавства та здійснення заходів державного регулювання».

 

41. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 15 липня 2020 року № 1418 (зі змінами) «Про накладення штрафу на АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

42. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 02 вересня 2020 року № 1663 «Про застереження АТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ» щодо недопущення надалі порушень вимог Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії».

 

43. Провести позапланову виїзну перевірку для:

ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ТОВТРИ»;

ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ»;

ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями споживачів).

 

44. Внести зміни до деяких постанов НКРЕКП щодо затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у квітні та травні 2020 року.

 

45. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

 

46. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Інструкції щодо заповнення форми звітності № 11-НКРЕКП (квартальна) «Звіт щодо показників надійності (безперервності) електропостачання».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux