Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

08.10.2015

Результат засідання за 08 жовтня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 8 жовтня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ПрАТ «ЕКОЕНЕРГІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 303 МВт ).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «АККО+» (встановлена потужність – 0,516 Гкал/год);

ТОВ «ЕНЕРГІЯ ТЕПЛА» (встановлена потужність – 0,217 Гкал/год);

ТОВ «ЕНЕРГО ДІМ» (встановлена потужність – 1,427 Гкал/год);

ТОВ «ДІМ-БУД ПЛЮС» (встановлена потужність – 0,374 Гкал/год);

ФОП ЯЦЕНКО ВАЛЕРІЙ МИХАЙЛОВИЧ (встановлена потужність – 0,601 Гкал/год).

 

3. Відмовити ТОВ "УКРТЕПЛО СУМИ" у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

4. Розширити територію ліцензованої діяльності з розподілу природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ТОВ «ГАЗОВИК».

 

5. Встановити ТОВ «ЕНЕРДЖИ СОЛАР» «зелений» тариф.

 

6. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «БІОТЕХНІК ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «МІНЕКОМ»;

ТОВ «РАЙТ ПАУЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА»;

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»;

ТОВ ТД «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА».

 

7. Внести зміни до інвестиційної програми на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ДТГО «Львівська залізниця».

 

8. Внести зміни до інвестиційних програм з виробництва електричної та теплової енергії на 2015 рік:

ВП «Миронівська ТЕС» ПАТ «Донецькобленерго»;

ПАТ «Дніпродзержинська ТЕЦ».

 

9. Накласти штраф на ПАТ «Бердянське підприємство теплових мереж» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

10. Зобов’язати КП Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

11. Зобов’язати КП Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» щодо недопущення надалі порушень Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

12. Накласти штраф на ТОВ «РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ» та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

13. Накласти штраф на ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

14. Накласти штраф на КП «Харківводоканал» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

15. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта – постанови НКРЕКП: "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу".

 

17. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 23 липня 2013 року № 1009 та визнання такою, що втратила чинність постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 10 січня 2014 року № 7»;

«Про внесення змін до Порядку визначення регуляторної бази активів суб'єктів природних монополій у сфері електроенергетики»;

"Про затвердження Змін до Порядку визначення відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії".

 

18. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30.09.2015 № 2504 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання».

 

19. Перенести розгляд питань про:

- видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами КП КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОМЕРЕЖА»;

- видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії та з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанцій і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) КП КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОМЕРЕЖА".

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux