Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

08.09.2016

Результат засідання за 08 вересня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 8 вересня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ВІН СОЛАР» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 800,8 кВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

- ТОВ «БІОЕНЕРГОГРУП ЕНЕРДЖІ» (встановлена потужність – 2,58 Гкал/год);

- ПП «ЕНЕРГІЯ СЕРВІС» (встановлена потужність – 1,693 Гкал/год);

- ТОВ «ПІЛОТ ЕНЕРДЖИ» (встановлена потужність – 0,688 Гкал/год);

- ТОВ «ВЕРТОН» (встановлена потужність – 0,43 Гкал/год).

 

3. Видати КП «ПОКРОВСЬКТЕПЛОМЕРЕЖА» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) (річний обсяг з виробництва – 183,865 тис. Гкал), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами (річний обсяг з транспортування – 179,797 тис. Гкал) та постачання теплової енергії (річний обсяг з постачання – 158,522 тис. Гкал).

 

4. Встановити ТОВ «Компанія «Галичина цукор» тариф на відпуск електричної енергії.

 

5. Встановити ТОВ «ВІН СОЛАР» «зелений» тариф на відпуск електричної енергії.

 

6. Встановити тарифи на теплову енергію для потреб населення ліцензіатам Комісії:

- ДП «НАЕК «Енергоатом»;

- КП «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» (м. Южноукраїнськ);

- Кузнецовське міське комунальне підприємство.

 

7. Встановити тарифи на послугу з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення:

- ДП «НАЕК «Енергоатом» ВП Хмельницька АЕС;

- КП «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» (м. Южноукраїнськ);

- Кузнецовське міське комунальне підприємство.

 

8. Встановити тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання гарячої води для управителів багатоквартирних будинків:

- ДП «НАЕК «Енергоатом» ВП Хмельницька АЕС;

- КП «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» (м. Южноукраїнськ).

 

9. Схвалити основні підходи до формування тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами, постачання електричної енергії за регульованим тарифом та інвестиційних програм на 2017 рік.

 

10. Комісія прийняла рішення щодо можливості врахування у тарифах на передачу електричної енергії електропередавальної організації коштів на повернення поворотної фінансової допомоги у зв’язку з приєднанням електроустановок ТОВ «Лубнижитлобуд 2010» зі створенням резерву абонованої приєднаної потужності.

 

11. Затвердити зміни до Плану розвитку газорозподільної системи на 2016 – 2025 роки:

- ПАТ «Криворіжгаз»;

- ПАТ «Маріупольгаз»;

- ПАТ «Харківгаз»;

- ПАТ «Харківміськгаз».

 

12. Ліцензіатам з централізованого водопостачання та водовідведення у яких наявна схвалена інвестиційна програма на 2015 рік – в термін до 31.12.2016 забезпечити її виконання, з наданням щоквартальних звітів про її виконання разом з пояснювальною запискою (вимога пункту 6 Порядку, затвердженого постановою КМУ від 01.10.2014 № 552), а у яких відсутні інвестиційні програми на 2015 та 2016 роки зобов’язати у термін до 31.12.2016 року забезпечити цільове використання інвестиційної складової у структурі діючих тарифів (амортизаційні відрахування, виробничі інвестиції з прибутку).

 

13. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами і Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

14. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО» надалі не допускати порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

15. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОДОКАНАЛ» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов в частині дотримання вимог актів законодавства, якими регулюються діяльність у сфері природних монополій і сфері централізованого водопостачання та водовідведення.

 

16. Попередити ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІЛДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та надалі не допускати цих порушень.

 

17. З метою забезпечення ефективної роботи систем централізованого теплопостачання, з огляду на необхідність забезпечення взаємодії НКРЕКП з обласними державними адміністраціями під час здійснення державного контролю за суб’єктами господарювання у сфері теплопостачання, направити листи щодо контролю Донецькою та Луганської обласними військово-цивільними адміністраціями використання суб’єктами господарювання у сфері теплопостачання, що є ліцензіатами Комісії, коштів, передбачених тарифами на теплову енергію на виконання інвестиційних програм, для забезпечення безпечної та безперебійної роботи систем централізованого теплопостачання, з подальшим наданням щоквартально на адресу НКРЕКП інформації щодо надходження та використання коштів.

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності на ринку природного газу». 

 

19. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 08.09.2016 № 1187 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва» (ТОВ «ВІН СОЛАР» (Писарівська СЕС (I черга), ТОВ «Гідроенергоінвест» (ГЕС Чижівка).

 

20. Перенести розгляд питання про схвалення Інвестиційної програми ліцензіата з виробництва електричної та теплової енергії ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» на 2016 рік.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux