Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

08.08.2023

Результат засідання за 08 серпня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 08 серпня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ІНТЕЛ ВОЛЬТ»;

2) ТОВ «КВВ МЕГАТРЕЙД»;

3) ТОВ «ЛЕЗ Бізнес»;

4) ТОВ «ТРІБУС ТРЕЙД»;

5) ТОВ «УНІВЕРСАЛЬНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ РІШЕННЯ».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ІНТЕЛ ВОЛЬТ»;

2) ТОВ «ЛЕЗ Бізнес».

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

1) ТОВ «СПОТЛАЙТ»;

2) ТОВ «ЮВС ЕНЕРДЖІ».

4. Зупинити дію ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданих:

1) ТОВ «АЯКС ДНІПРО»;

2) ПРАТ «УІФК»;

3) ТОВ «ЮА-ТРЕЙДІНГ».

5. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 06 грудня 2022 року № 1609 (зміна найменування).

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до Порядку ліцензування видів господарської діяльності, державне регулювання яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

7. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 31 січня 2023 року № 175» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на 2023 рік.

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії» (зміни до постанови НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175).

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанову НКРЕКП «Про внесення Зміни до Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг» (зміни до постанови НКРЕКП від 05.10.2018 № 1176)».

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 березня 2022 року № 348».

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про включення ТОВ «ЛУГАНСЬКГАЗ ЗБУТ» до Реєстру підприємств, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості суб`єктів ринку природного газу».

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

13. Застерегти РОВКП ВКГ «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

14. Застерегти ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

15. Застерегти ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

16. Застерегти ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

17. Накласти штраф на ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

18. Перенести розгляд питання про недотримання АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії. 

19. Застерегти АТ «УКРТРАНСГАЗ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

20. Накласти штраф на ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

21. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 14 червня 2023 року № 1058 «Про застереження АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

22. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 14 червня 2023 року № 154-р «Про усунення порушень АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

23. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 10 травня 2023 року № 129-р «Про усунення порушень АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО».

24. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 02 травня 2023 року № 122-р «Про усунення порушень ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ».

25. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» з постачання електричної енергії споживачу (щодо виконання рішення НКРЕКП).

26. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (за зверненнями замовників послуги з приєднання).

27. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «КИЇВОБЛГАЗ» з розподілу природного газу (щодо виконання рішення НКРЕКП).

28. Провести позапланову виїзну перевірку ПРАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ» з розподілу природного газу (щодо виконання рішення НКРЕКП).

29. Збільшити строк проведення планової перевірки ПП «ДЕМЕТРА БІОЕНЕРГІЯ» з виробництва електричної енергії.

30. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

31. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» з розподілу природного газу.

32. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (комплекс з переробки біомаси в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії Київська обл. (інформація з обмеженим доступом))»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30 червня 2023 року № 1214» (у частині встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (комплекс з переробки біомаси в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії Київська обл. (інформація з обмеженим доступом))).

33. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 09 вересня 2022 року № 1117»

34. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 25 липня 2023 року № 1383 «Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у червні 2023 року».

35. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

36. Прийняти постанову НКРЕКП «Про результати розгляду спору між АТ «ДТЕК Донецькі електромережі», ТОВ «ДТЕК Високовольтні мережі», ПрАТ «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля» та НЕК «Укренерго»».

37. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії КП ВО КИЇВРАДИ (КМДА) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6) у частині зміни напрямів витрат на проведення ремонтних робіт на 2022 рік».


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux