Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

08.02.2019

Результат засідання за 08 лютого 2019 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 8 лютого 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «АЕС СОЛАР» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТДВ «ВЕСЕЛІВСЬКИЙ ЗСЗМ»;

ТОВ «ВК «АЛЬТЕРЕНЕРГО»;

ТОВ «ЕНЕРГІЯ КОНСАЛТ»;

ТОВ «ЕНЕРГОБУДСВІТЛО»;

ТОВ «ЕНЕРГІЯ»;

ПП «ЕНЕРГІЯ СОНЦЯ»;

МБФ «КОРОВАЙЧИК»;

КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ»;

ТОВ «ЛІ»;

ТОВ «ЛПС-ТРЕЙД»;

ТОВ «М ГАЗ ТРЕЙДІНГ»;

ТОВ «ПРОФІТ ЦЕНТР 777»;

ТОВ «СБПМ»;

ТОВ «ЦГК»;

ТОВ «ЮКРЕНІАН ЕНЕРДЖІ 2018».

 

3. Відмовити ТОВ «НРДЖИ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

4. Анулювати ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

 

5. Накласти штраф на ТОВ «СТАТУС-ТРЕЙД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 08.02.2019).

 

6. Накласти штраф на ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП» за порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 08.02.2019).

 

7. Накласти штраф на ПП «УКРІНВЕСТЕНЕРГО» за порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 08.02.2019).

 

8. Накласти штраф на ТОВ «ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО МАЯК ЛТД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

 

9. Накласти штраф на КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 08.02.2019). 

 

10. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЧИСТА ЕНЕРГІЯ – 2011» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії. 

 

11. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

12. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 30 січня 2019 року № 113 «Про алгоритм розподілу коштів».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень, що мають ознаки регуляторних актів – постанов НКРЕКП:

«Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії» (постанова НКРЕКП від 27 грудня 2017 року № 1467);

«Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про затвердження форм звітності з моніторингу для учасників ринку електричної енергії та інструкцій щодо їх заповнення».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПрАТ «Київобленерго» на 2019 рік».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» на 2019 рік».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux