Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

08.11.2018

Результат засідання за 08 листопада 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 8 листопада 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ПАТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та анулювати ліцензії з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

2. Видати ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та анулювати ліцензії з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ВОК-БІЗТРЕЙД»;

ТОВ «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙДІНГ ГРУП»;

ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ»;

ТОВ «ОППОЗИТ».

 

4. Видати ліцензії а право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «БІОГАЗ-УКРАЇНА»;

ТОВ «ГУД ЕНЕРДЖИ»;

ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН».

 

5. Відмовити КТ «ПП «В.А.Т. КОМПАНІЯ «ДНІПРО «І КОМПАНІЯ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

 

6. Змінити ТОВ «ПЕТРОНІК». встановлену потужність електрогенеруючого обладнання.

 

7. Анулювати ліцензію ДП «УКРТРАНСНАФТОПРОДУКТ» на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

8. Анулювати ліцензію ДП «УКРТРАНСНАФТОПРОДУКТ» на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках.

 

9. Накласти штраф на ПРАТ «ДНІПРОВСЬКИЙ КРОХМАЛЕПАТОКОВИЙ КОМБІНАТ» за порушення Умов та правил здійснення господарської діяльності з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 08.11.2018).

 

10. Накласти штраф на КП «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 08.11.2018).

 

11. Накласти штраф на ПАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 08.11.2018).

 

12. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 18 вересня 2018 року № 992 «Про накладення штрафу на ТОВ «ПОДІЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» за порушення Умов та правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

13. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux