Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

08.04.2020

Результат засідання за 08 квітня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 8 квітня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «БЛЮМЕНТАЛЬ»;

ТОВ «БІЗНЕС ЕКО».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЕН-Т»;

ТОВ «ПИРЯТИНСЬКИЙ ДЕЛІКАТЕС».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «КОМПАНІЯ СТЕЙБЛ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ЮНАЙТЕД ПЕТРОЛІУМ УКРАЇНА».

 

4. Схвалити ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС» Інвестиційну програму з розподілу електричної енергії на 2020 рік.

 

5. Схвалити інвестиційні програми на 2020 рік: 

КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ»;

КП СЛОВ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «СЛОВМІСЬКВОДОКАНАЛ»;

КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ».

 

6. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРЕКОЕНЕРГОСИСТЕМИ» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 08.04.2020).

 

7. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮКРЕЙНІА СОЛАР ГРУП-БРИЛІВКА» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

8. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» щодо недопущення в подальшому невиконання рішень НКРЕКП (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 08.04.2020). 

 

9. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 26 грудня 2019 року № 2540 «Про накладення штрафу на ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, необхідність усунення порушень та здійснення заходів державного регулювання». 

 

10. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 13 грудня 2019 року № 2838 «Застереження щодо недопущення надалі ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» порушень Ліцензійних умовз виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, необхідність усунення порушень та здійснення заходів державного регулювання».

 

11. Внести зміни до Плану здійснення заходів державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, на 2020 рік.

 

12. Внести зміни до Переліку суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо яких будуть проведені планові перевірки у II кварталі 2020 року.

 

13. Скасувати постанову НКРЕКП від 20 березня 2020 року № 711 (ПАТ «НПК-ГАЛИЧИНА»).

 

14. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про затвердження Порядку формування тарифів на послугу з постачання гарячої води»;

«Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послугу з постачання гарячої води»;

«Про погодження змін до Програми відповідності ПрАТ «Закарпаттяобленерго»;

«Про дії учасників ринку електричної енергії у період дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

 

15. Перенести розгляд питання про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення Змін до деяких постанов НКРЕ та НКРЕКП» (зміни до постанови НКРЕ від 11 липня 2013 року № 899 «Про затвердження Порядку визначення регуляторної бази активів суб’єктів природних монополій у сфері електроенергетики», постанови НКРЕ від 23 липня 2013 року № 1009 «Про встановлення параметрів регулювання, що мають довгостроковий строк дії, для цілей стимулюючого регулювання», постанови НКРЕ від 26 липня 2013 року № 1029 «Про застосування стимулюючого регулювання у сфері передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами», постанови НКРЕКП від 05 жовтня 2018 року № 1175 «Про затвердження Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії»).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux