Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

08.06.2023

Результат засідання за 08 червня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 08 червня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЄВРОГАЗПЛЮС»;

2) ТОВ «ОстФерт»;

3) ТОВ «СЄВАС».

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії СТОВ «ХЛІБОРОБ».

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «БХК»;

2) ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ+»;

3) ТОВ «ЮЕНЕРДЖІС».

4. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності зі зберігання енергії ТОВ «БУДПАУЕР».

5. Відновити дію ліцензії з постачання природного газу ТОВ «ГАЗКОМПОСТ» та внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 25 квітня 2023 року № 721.

6. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2023 рік.

7. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2022 рік.

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Тимчасового порядку дій оператора системи передачі з відновлення електричних мереж та/або їх складових, пошкоджених внаслідок бойових дій, у період дії в Україні воєнного стану».

9. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газотранспортної системи на 2023 – 2032 роки Оператора газотранспортної системи ТОВ «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ».

10. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газосховищ на 2023 – 2032 роки Оператора газосховищ АТ «УКРТРАНСГАЗ».

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП щодо сприяння розвитку виробництва біометану».

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Тимчасового порядку визначення обсягів купівлі електричної енергії на ринку електричної енергії електропостачальниками та операторами систем розподілу на перехідний період».

13. Накласти штраф на АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

14. Накласти штраф на АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

15. Застерегти ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

16. Накласти штраф на ТОВ «ТОРГОВА ЕЛЕКТРИЧНА КОМПАНІЯ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

17. Накласти штраф на ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНЕ ПАРТНЕРСТВО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

18. Застерегти ТОВ «ЕНЕРГУМ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

19. Анулювати ліцензію з постачання електричної енергії споживачу, видану ТОВ «ЕРНЕРІНГ», та внести зміни до постанови НКРЕКП від 06 вересня 2019 року № 1827.

20. Застерегти ПРАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕЦ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

21. Застерегти ПРАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕЦ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

22. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 01 лютого 2022 року № 227 («Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ»).

23. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 03 листопада 2021 року № 1988 («Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ПОЛТАВАГАЗ»).

24. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» (за заявою замовника послуги з приєднання).

25. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «КИЇВОБЛГАЗ» (виконання розпорядження НКРЕКП від 24 січня.2023 року № 20-р «Про усунення порушень АТ «КИЇВОБЛГАЗ»).

26. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

27. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «КІРОВОГРАДГАЗ» з розподілу природного газу.

28. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «РІВНЕГАЗ» з розподілу природного газу.

29. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ» з розподілу природного газу.

30. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов».

31. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення граничних цін на ринку «на добу наперед», внутрішньодобовому ринку та балансуючому ринку».

32. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку».

33. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

34. Перенести розгляд питання про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux