Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

08.06.2017

Результат засідання за 08 червня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 8 червня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

- ТОВ «ЕНЕРГОТРЕЙДКОМПАНІ»;

- ТОВ «ПРАЙМ ЕНЕРДЖІ»;

- ТОВ «ТГАЗ»;

- ТОВ «ТРАНСГАЗПРОМ»;

- ТОВ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД»;

- ТОВ «АСТРОІНВЕСТ-ЕНЕРДЖІ»;

- ТОВ «АСТРОІНВЕСТ-УКРАЇНА»;

- ТОВ «ІНТЕР ГАЗ ТРЕЙДІНГ».

 

3. Переоформити КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ» та КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ» бланки ліцензій на безстрокові на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення. 

 

4. Затвердити на травень 2017 року тарифи на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробниками, які працюють за ціновими заявками та визначити на травень поточного року середньозважений тариф для енергогенеруючих компаній теплових електростанцій, на рівні розрахованому ДП «Енергоринок» за підсумками травня 2017 року.

 

5. Встановити на травень 2017 року тарифи на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробникам, яким НКРЕКП встановила «зелений» тариф та додатковий платіж для компенсації недоотриманих коштів.

 

6. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 30 травня 2017 року № 708 «Про алгоритм перерахувань коштів на червень 2017 року».

 

7. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТОМИРТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з постачання теплової енергії.

 

8. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про збільшення строку проведення планової виїзної перевірки ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»;

- «Про збільшення строку проведення планової виїзної перевірки ЛЬВІВСЬКОГО МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО».

 

9. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 18 серпня 2016 року № 1435 «Про накладення штрафу на КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП щодо інвестиційної програми на 2017 рік ліцензіата, що проводить господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання для ПАТ «Київенерго».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта - «Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 04 жовтня 2012 року № 1257».

 

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Правил професійної етики, що застосовуються до членів, працівників центрального апарату і територіальних органів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux