Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

07.09.2017

Результат засідання за 07 вересня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 7 вересня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ПАТ «УКРПОШТА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів:

ТОВ «ПОЛІГОН СД № 32»;

ПРАТ «КАТП-1028»;

КП «ЕКО ДНІПРО»;

КП «МИКОЛАЇВКОМУНТРАНС»;

КП «ЧЕРКАСЬКА СЛУЖБА ЧИСТОТИ»;

ТОВ «ЕКОСПЕЦТРАНС»;

КП «МЕЛІТОПОЛЬКОМУНТРАНС»;

ПОЛТАВСЬКЕ КАТП-1628;

ПРАТ «КИЇВСПЕЦТРАНС»;

ККАТП 1628;

КАТП 0628 ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «ПОЛІГОН ТПВ»;

КАТП 052810;

КАТП 1728;

КП «АТП-2528»;

ТОВ «ДЕСНА-2»;

КП «МКПВ» ХМР.

 

3. Відмовлено у видачі ліцензій на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів:

ТОВ «ЕКОСТАЙЛ»;

ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ».

 

4. Схвалити інвестиційні програми на 2017 рік ліцензіатам, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання: Львівського КП «Залізничнетеплоенерго» та КП «Південно-Західні тепломережі».

 

5. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 29.06.2017 № 819» (схвалення змін до Інвестиційної програми Львівського міського комунального підприємства «Львівтеплоенерго» на 2017 рік).

 

6. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЧЕРНІГІВГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ (з більш детальною інформацією можна ознайомитися в матеріалах засідання за 07.09.2017).

 

7. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

8. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОДОКАНАЛ» МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (з більш детальною інформацією можна ознайомитися в матеріалах засідання за 07.09.2017).

 

9. Погодитись з рішеннями Ради Оптового ринку електричної енергії України від 21 серпня 2017 року (підпункт 6.4 протоколу № 24) щодо затвердження на вересень 2017 року додаткових платежів на зменшення платежів виробникам, які працюють за ціновими заявками, за користування у серпні 2017 року додатково отриманими коштами.

 

10. Затвердити на серпень 2017 року тарифи на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробниками, які працюють за ціновими заявками та визначити на серпень поточного року середньозваженого тарифу для енергогенеруючих компаній теплових електростанцій, на рівні розрахованому ДП «Енергоринок» за підсумками серпня 2017 року.

 

11. Встановити на серпень 2017 року тарифи на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробникам, яким НКРЕКП встановила «зелений» тариф та додатковий платіж для компенсації недоотриманих коштів.

 

12. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 31 серпня 2017 року № 1066 «Про алгоритм перерахувань коштів на вересень 2017 року».

 

13. Перенести розгляд питання про прийняття постанов НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм на 2017 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання: ПАТ «ДТЕК Західенерго» відокремленого підрозділу «Ладижинська теплова електрична станція», ТОВ «ДТЕК Східенерго» (ВП «Курахівська ТЕС») та КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради. 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux