Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

07.05.2019

Результат засідання за 07 травня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 7 травня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЕЛЕКТРО-РЕСУРС»;

ТОВ «ТРЕЙДЕР ГАЗ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТДВ «ВЕСЕЛІВСЬКИЙ ЗСЗМ»;

ТЗОВ «ГАЗПРОМСЕРВІС»;

ТОВ «ГАЗСЕРВІСТРЕЙД»;

ТОВ «ЕНЕРДЖІ СОЛУШНС»;

ТОВ «ЕНЕРГО-ВЕСТА»;

ТОВ «ЕФ ЕНД ЕМ УКРАЇНА»;

ТОВ «КАМЕЛІЯ-РR»;

ТОВ «ОПІ»;

ПАТ «ТРЕСТ «КИЇВЕЛЕКТРОМОНТАЖ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ГРІНЕН»;

ТОВ «ЗАВОД «ОПТІКОН»;

ТОВ «МОСТ-ЕНЕРГО»;

ТОВ «НІК СОЛАР»;

ТОВ «ОДГРІН»;

ТОВ «ПЛИСКІВ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «СІДВЕЙ»;

ТОВ «СОЛАР-ІНВЕСТ»;

ТОВ «ТЛС».

 

4. Уточнити місце провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ».

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ДНІПРО ЕНЕРГО»;

ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН».

 

6. Анулювати ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

7. Накласти штраф на ТЗОВ «ТОПОЛЬКИ» за порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 07.05.2019).

 

8. Накласти штраф на ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС» за порушення Ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 07.05.2019).

 

9. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії і зобов’язати у строк до 01 липня 2019 року скасувати акт про порушення від 28.10.2017 № 08000137, оформлений на гр. Яцковську С. В., та нарахування, здійснені по ньому, про що у термін до 15 липня 2019 року повідомити НКРЕКП та Відділ НКРЕКП у Одеській області з наданням копій підтвердних документів.

 

10. Вимоги постанови НКРЕКП від 31 липня 2018 року № 805 «Про накладення штрафу на ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ» за порушення Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії» вважати такими, що виконані.

 

11. Визнати усунутим ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ» порушення Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, що визначене постановою НКРЕКП від 03 грудня 2015 року № 2903 «Про накладення штрафу на ПАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ» за порушення Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку визначення класів споживачів електричної енергії, диференційованих за ступенями напруги».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» на 2019 рік.

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕТГ СОЛАР 1»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНВІН 12»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНВІН 14»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БС ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКО-ФОТУРЕ «ГРУШКА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР-ГРУП»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу СПРАТ «УКРАЇНА»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.03.2019 № 444» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ВУД» (СЕС «Базальтова»), ТОВ «ЕТГ СОЛАР 1» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, вул. Козакова, 4), ТОВ «САНВІН 12» (СЕС «Новоселиця»), ТОВ «САНВІН 14» (СЕС «Новоукраїнка»), ТОВ «БС ЕНЕРДЖІ» (СЕС «СЕ-4»), ТОВ «ЕКО-ФОТУРЕ «ГРУШКА» (СЕС Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський р-н, с. Завалля, вул. Тернопільська, 10), ТОВ «СЕС ВИНОГРАДОВО» (СЕС Херсонська обл., Чаплинський р-н, в межах селища Новий Етап, на території селищної ради Асканія Нова), ТОВ «СОЛАР-ГРУП» (СЕС Миколаївська обл., Миколаївський р-н, Трихатська сільська рада), ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН» (полігони ТПВ Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Юнацька, буд. 12, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Воліна, буд. 55), СПРАТ «УКРАЇНА» (комплекс з виробництва електричної енергії з біогазу Миколаївська обл., Доманівський р-н, с. Мостове, вул. Ю. Гагаріна, буд. 22/1)).

 

15. Перенести на 11 травня розгляд питань про:

порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ТОВ «БУДКОНТАКТ МВС»;

порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ «БІОГАЗЕНЕРГО»;

внесення змін до постанови НКРЕКП від 01 лютого 2019 року № 128 «Про накладення штрафу на АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

16. Зняти з розгляду питання про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «СПІВДРУЖНІСТЬ ЕНЕРГО».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux