Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

07.08.2018

Результат засідання за 07 серпня 2018 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 7 серпня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «АРТ ЕНЕРГЕТИКА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ТД «ВІМЕКСІМ»;

ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ ГЕНІЧЕСЬК».

 

3. Переоформити ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії на безстрокову.

 

4. Відмовити ТОВ «А.С.К.» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ГРІН ТЕК».

 

6. Встановити тарифи на теплову енергію і на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт».

 

7. Накласти штраф на ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС» та застерегти щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

8. Застерегти ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СУМИОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії.

 

9. Застерегти ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії.

 

10. Застерегти ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії.

 

11. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 09.11.2017 № 1399 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

12. Провести позапланові перевірки:

ПАТ «ОДЕСАГАЗ»;

ТОВ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ЕНЕРГО КОМПАНІЯ».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Типового договору про надання послуги з підвищення ефективності комбінованого виробництва електричної та теплової енергії».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТАРУТИНЕ СОЛАР 4»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТАРУТИНЕ СОЛАР 4» (1 черга СЕС «Ярове»), ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО» (СЕС м. Вінниця, пров. Станіславського, 16).

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до величини інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «Центренерго» для реалізації проекту реконструкції енергоблока № 2 Трипільської ТЕС».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм на 2018 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

КП «Міськтепловоденергія» (м. Кам`янець-Подільський);

КП Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»;

Концерн «Міські теплові мережі» (м. Запоріжжя).

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо перегляду тарифів на розподіл електричної енергії та тарифів на постачання електричної енергії у частині підвищення фонду оплати праці:

ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ»;

АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»;

ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»;

АК «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

АТ  «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ ЕК «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»;

ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС»;

ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ»;

ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯРІВСЬК»;

ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ»;

ПАТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ»;

КП «МІСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ;

ТОВ «ЗЕМ»;

ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП щодо перегляду тарифу на передачу електричної енергії ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2018 рік.

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо перегляду тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії для ТЕЦ.

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1486» щодо перегляду тарифів на відпуск електричної енергії ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік у частині підвищення фонду оплати праці;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1487» щодо тарифів на відпуск електричної енергії, виробленої гідроелектростанціями ДП «НАЕК «Енергоатом», на 2018 рік у частині підвищення фонду оплати праці.

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1488» щодо перегляду тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях ДП «НАЕК «Енергоатом», у частині підвищення фонду оплати праці.

 

21. Перенести розгляд питання про внесення змін до постанови НКРЕКП від 31.07.2018 № 801 «Про алгоритм перерахувань коштів на серпень 2018 року».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux