Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

07.02.2023

Результат засідання за 07 лютого 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 07 лютого 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Рішення не прийнято щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу для ТОВ «ГЛОРІ ГАЗ».

Видати ТОВ «СПК-ІНВЕСТ 2021» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ЕКОПРОМЕНЕРГІЯ»;

2) ТОВ «ЛІРА СОЛАР»;

3) ТОВ «ОКТАНТА ПІВІ»;

4) ТОВ «ПВ СОЛАР СТЕЙШН».

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕЛЕКТРО ТРЕЙД ІН»;

2) ТОВ «ЕНЕРДЖІ СЕПЛАЄР»;

3) ТОВ «СУРТ ЕНЕРДЖІ».

4. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВОТЕКС» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у зв’язку з невідповідністю здобувача ліцензії Ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

5. Відмовити ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у зв’язку з невідповідністю здобувача ліцензії Ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

6. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 16.08.2022 № 935 «Про зупинення дії ліцензії з постачання природного газу, виданої ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», а саме, цифри та слово «16 лютого» замінити цифрами та словом «17 серпня».

7. Унести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ».

8. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2022 рік:

1) АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО»;

2) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».

9. Перенести розгляд питання про недотримання АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

10. Перенести розгляд питання про недотримання ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

11. Перенести розгляд питання про недотримання ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

12. Перенести розгляд питання про недотримання АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

13. Перенести розгляд питання про недотримання ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

14. Перенести розгляд питання про недотримання ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 17 січня 2023 року № 35).

15. Перенести розгляд питання про недотримання ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 17 січня 2023 року № 36).

16. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СУМИОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

17. Накласти штраф на АТ «ВОЛИНЬГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

18. Накласти штраф на ПАТ «НАФТОХІМІК ПРИКАРПАТТЯ за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

19. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 24 січня 2023 року № 125 («Про накладення штрафу на АТ «КИЇВОБЛГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу та здійснення заходів державного регулювання»).

20. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 07.02.2023).

21. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «КІРОВОГРАДГАЗ» (щодо перевірки виконання рішення НКРЕКП).

22. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС» (за зверненням споживача).

23. Провести позапланові виїзні перевірки (щодо дотримання ОСР графіків відключень):

1) АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

3) ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

4) АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

5) ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»;

6) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

7) АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО».

24. Збільшити строк проведення планової перевірки КП «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

25. Збільшити строк проведення планової перевірки ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ».

26. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу.

27. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ» з постачання електричної енергії споживачу.

28. Прийняти постанову НКРЕКП «Про прийняття рішення за результатами розслідування, проведеного на підставі постанови НКРЕКП від 16 серпня 2022 року № 969».

29. Прийняти постанову НКРЕКП «Про прийняття рішення за результатами розслідування, проведеного на підставі постанови НКРЕКП від 16 серпня 2022 року № 970».

30. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до Плану здійснення заходів державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, на 2023 рік», якою дату початку проведення відповідної перевірки змінити з 12 червня 2023 року на 15 травня 2023 року.

31. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

32. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КП ВО КИЇВРАДИ (КМДА) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6) на 2023 рік».

33. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332».

34. Прийняти зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині затвердження/коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

35. Унести зміну до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

36. Унести зміни до додатків до постанов НКРЕКП від 29 червня 2017 року № 854 та № 855 (уточнення території провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ «КИЇВГАЗ» та АТ «КИЇВОБЛГАЗ») (перенесено з 31.01.2023).

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux