Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

07.02.2020

Результат засідання за 07 лютого 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 7 лютого 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕЛЕКТРІКАЛ ІННОВЕЙШНС»;

ТОВ «ЕНЕРГІЯ ЗМІН»;

ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧ ЮКРЕЙН»;

ТОВ «ОСК-ТЕХНОЛОДЖІ»;

ТОВ «УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АВРОРА СОЛАР»;

ТОВ «БОЛГРАД ЕЛІОС»;

ПРАТ «ІНВЕСТОР».

 

3. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «НІККОМ-СОЛАР»;

ТОВ «СОЛАР ЕКО ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «СОЛАР-ФАРМ»;

ТОВ «СФЕРА ЕНЕРДЖІ».

 

4. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АЗІМУТ ЗАПАД»;

ТОВ «ЕНЕРГО СІЧ»;

ТОВ «ЕНЕРДЖІ СИСТЕМС»;

ПП «КОНСАЛТІМА-ГРУП»;

ТОВ «КОНСАЛТИНГ СОЛАР»;

ТОВ «ПРИМОРСЬКА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ»;

ПП «ПРИРОДНІ ЕНЕРГОДЖЕРЕЛА»;

ТОВ «САНВІН 2»;

ТОВ «САНВІН 11»;

ТОВ «САНВІН 13»;

ТОВ «САНРЕСУРС»;

ТОВ «СІТІ СОЛАР»;

ТОВ «СОЛАР ГЕЙТ»;

ТОВ «СОЛАР ЕКОІНВЕСТ»;

ТОВ «СОЛАРЕНЕРГО»;

ТОВ «УМАНЬ КВАДРО»;

ТОВ «УМАНЬ ТРЕ»;

ТОВ «ЮСГ-ВИНОГРАДОВЕ».

 

5. Змінити найменування юридичної особи шляхом внесення змін до постанов НКРЕКП від 12.02.2019 № 185 та від 03.10.2019 № 2031.

 

6. Відмовити ТОВ «ОМ ТРЕЙДІНГ ГРУП» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

7. Відмовити ТОВ «БЛЮМЕНТАЛЬ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії АТ «ДНІПРОАЗОТ» на 2020 рік».

 

9. Прийняти постанови НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм на 2020 рік:

ПАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД»;

КП «ВУВКГ МІСТА УЖГОРОДА»;

КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»;

КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА»;

КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

10. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «КОНСАЛТІМА-ГРУП»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СТАНДАРТ-ГЕЛІОС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ ЯТРАНЬ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЖОВТА ЕНЕРГІЯ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 24.12.2019 № 3111» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ПП «КОНСАЛТІМА-ГРУП» (1 черга СЕС Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, с. Озеряни, урочище «Загостинець» (кадастровий номер земельної ділянки 2625685701:03:006:0007)), ТОВ «СТАНДАРТ-ГЕЛІОС» (СЕС Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, Червоногригорівська селищна рада, комплекс будівель та споруд № 3), ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ ЯТРАНЬ» (СЕС Кіровоградська обл., Новомиргородський р-н, с. Каніж (кадастрові номери земельних ділянок 3523883200:03:000:0003 та 3523883200:03:000:0004)), ТОВ «ЖОВТА ЕНЕРГІЯ» (СЕС Чернівецька обл., м. Чернівці, вул. Коломийська, буд. 4А), ТОВ «СОЛАР ЕКО ЕНЕРДЖІ» (СЕС Вінницька обл., Тиврійський р-н, с. Тростянець, вул. Жовтнева, 78)).

 

11. Накласти штраф на ТОВ «ФРУНЗЕ СОЛАР» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

12. Застерегти ПП «АГРОПРОМ-ЕНЕРГО» від порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

13. Накласти штраф на ТОВ «СЕС ДІБРОВКА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

14. Накласти штраф на ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

15. Накласти штраф на ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

 

16. Накласти штраф на АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «КИЇВОБЛГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

17. Накласти штраф на ПАТ «ІНТЕРПАЙП НИЖНЬОДНІПРОВСЬКИЙ ТРУБОПРОКАТНИЙ ЗАВОД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (позапланова невиїзна перевірка).

 

18. Накласти штраф на ТОВ «ВКФ «ЕЛЕКТРОНТЕХСЕРВІС ЛТД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (позапланова невиїзна перевірка).

 

19. Внести зміни до постанов НКРЕКП:

від 13 квітня 2017 року № 508 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення»;

 

від 18 січня 2019 року № 35 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»;

 

від 27 червня 2019 року № 1309 «Про накладення штрафу на МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»;

 

від 18 липня 2019 року № 1521 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»;

 

від 29 березня 2019 року № 468 «Про накладення штрафу на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»;

 

від 14 травня 2019 року № 742 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БАХМУТ-ВОДА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»;

 

від 15 серпня 2019 року № 1702 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»;

 

від 18 січня 2019 року № 48 «Про накладення штрафу на ЛЬВІВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»;

 

від 25 липня 2019 року № 1573 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»;

 

від 28 травня 2019 року № 837 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»;

 

від 10 грудня 2019 року № 2763 «Про накладення штрафу на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АЗОТ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

20. Провести позапланову перевірку КП «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВУВКГ» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

21. Провести позапланові виїзні перевірки:

ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ".

 

22. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про погодження змін до Програми відповідності ТОВ «ДТЕК Високовольтні мережі»;

«Про погодження змін до Програми відповідності АТ «ДТЕК Донецькі електромережі»;

«Про погодження змін до Програми відповідності ПрАТ «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля».

 

23. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до переліку кандидатур посадових осіб операторів газорозподільних систем, відповідальних за моніторинг впровадження програми відповідності, затвердженого постановою НКРЕКП від 24 жовтня 2017 року № 1289».

 

24 Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії».

 

25. Внести зміни до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2019 рік.

 

26. ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» додаткові надходження спрямовувати на розрахунки з виробниками електричної енергії з альтернативних джерел енергії за куповану електричну енергію.

 

27. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у грудні 2019 року.

 

28. Внести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

 

29. Внести зміни до постанов НКРЕКП від 24 грудня 2019 року № 3158 та від 28 січня 2020 року № 259.

 

30. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами вимог законодавства та ліцензійних умов у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

31. Перенести розгляд питання про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ГАЗОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux