Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

07.11.2017

Результат засідання за 07 листопада 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 7 листопада 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «СОЛАР-ІФ»;

ТОВ «ГОПАК»;

ПРАТ «ЕКОПРОД»;

ТОВ «СОНЦЕ ПОКУТТЯ»;

ТОВ «С-КАПІТЕЛЬ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

ТОВ «БУДКОНТАКТ МВС»;

ТОВ «ЕНЕРГОПРОМСЕРВІС НВФ»;

ТОВ «СІНЕНЕРДЖИ».

 

3. Видати ТОВ «СІНЕНЕРДЖИ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

4. Анулювати ТОВ «ТРАФІГУРА ЮКРЕЙН» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

5. Встановити тарифи на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП: 

ТОВ «Краматорськтеплоенерго»;

КП БМР Київської області «Броваритепловодоенергія»;

МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»;

КП «Південно-Західні тепломережі», м. Хмельницький;

Трипільська ТЕС ПАТ «Центренерго».

 

6. Встановити тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

ТОВ «Краматорськтеплоенерго»;

КП БМР Київської області «Броваритепловодоенергія»;

МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»;

КП «Південно-Західні тепломережі», м. Хмельницький;

Трипільська ТЕС ПАТ «Центренерго».

 

7. Схвалити ПрАТ «Київобленерго» зміни до інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

8. Схвалити ПрАТ «Рівнеобленерго» зміни до інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

9. Затвердити кошторис ДП «Енергоринок» на 2018 рік.

 

10. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 31 жовтня 2017 року № 1316 «Про алгоритм перерахувань коштів на листопад 2017 року».

 

11. Затвердити тарифи на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробниками, які працюють за ціновими заявками, та визначити середньозважений тариф для енергогенеруючих компаній теплових електростанцій на жовтень 2017 року.

 

12. Встановити на жовтень 2017 року тарифи на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробникам, яким НКРЕКП встановила «зелений» тариф та додатковий платіж для компенсації недоотриманих коштів.

 

13. Внести зміни до пункту 2 постановляючої частини постанови НКРЕКП від 27.04.2017 № 600 «Про накладення штрафу на ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» за порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами та ухилення від виконання рішення НКРЕКП.

 

14. Збільшити строк проведення планової виїзної перевірки дотримання ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії по 17 листопада 2017 року включно.

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, – «Про внесення зміни до Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії та схвалення інвестиційних програм для ТЕЦ та когенераційних установок на 2018 рік»:

ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ»;

ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» ВП «Миронівська ТЕС»;

ТзОВ «Енергія – Новий Розділ»;

ТОВ НВП «Енергія – Новояворівськ»;

ТОВ «ЄВРО – РЕКОНСТРУКЦІЯ»;

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»;

ТОВ «Краматорськтеплоенерго» (Краматорська ТЕЦ);

ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»;

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (Кременчуцька ТЕЦ);

ТОВ «Сумитеплоенерго»;

ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» (Чернігівська ТЕЦ);

ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА»;

ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5»;

ПАТ «Черкаське хімволокно»;

МКП «Одеська теплоелектроцентраль № 2».

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ПАТ «Сумське НВО».

 

18. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЧеркасиЕлеваторТорг»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2017 № 1185» (ТОВ «СОЛАР КАРПАТИ» (СЕС за адресою: Івано-Франківська обл., Снятинський р-н, с. Ганьківці, Урочище «Ферма») та ТОВ «ЧеркасиЕлеваторТорг» (СЕС-1 за адресою: Черкаська обл., м. Черкаси, пров. Хіміків, 8));

«Про затвердження Змін до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води»;

«Про внесення змін до Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання»;.

«Про внесення змін до Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води»;

«Про внесення зміни до Порядку формування тарифів на транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами на принципах стимулюючого регулювання»;

«Про внесення зміни до Процедури встановлення тарифів на транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами на принципах стимулюючого регулювання».

 

19. Продовжити розгляд питання про схвалення проектів постанов НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії та схвалення інвестиційних програм для ТЕЦ та когенераційних установок на 2018 рік»: ПрАТ «Дніпровська ТЕЦ», ТОВ «ШП «Харківенергоремонт» (Шосткинська ТЕЦ), КП «Харківські теплові мережі» філія «ТЕЦ-3» та ДП «ВО ПМЗ ім. О.М. Макарова».

 

20. Зняти з розгляду питання про:

застереження щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії і невиконання рішення НКРЕКП ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії та схвалення інвестиційної програми для ТЕЦ та когенераційних установок на 2018 рік» для КП «Теплоенергетик» (ВП «Теплоелектроцентраль»).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux