Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

07.04.2016

Результат засідання за 07 квітня 2016 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 7 квітня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати КП «УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 2,072 Гкал/год).

 

2. Встановити ТОВ «Теплоненерго» тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ.

 

3. Скасувати КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради тарифи на теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) та послугу з централізованого опалення для населення.

 

4. Схвалити ПАТ «Вінницяобленерго» зміни до інвестиційної програми на 2016 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

5. Схвалити зміни до інвестиційних програм ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії на 2016 рік:

ТОВ «Євро-реконструкція» (Дарницька ТЕЦ);

ПАТ «Черкаське хімволокно» (Черкаська ТЕЦ).

 

6. Схвалити інвестиційні програми на 2016 рік:

ТОВ «Рівнетеплоенерго»;

МКП «Хмельницьктеплокомуненерго».

 

7. Схвалити інвестиційні програми з централізованого водопостачання та водовідведення:

КП «Первомайський міський водоканал»;

КП «Чернігівводоканал»;

КП «Боярка-Водоканал»;

ЛМКП «Львівводоканал»;

КП «Маріупольське ВУВКГ»;

КП «Новомосковськ водоканал»;

ПрАТ «Енергоресурси»;

ТОВ «Водоторгприлад»;

ДП «НАЕК «Енергоатом»;

Кузнецовського МКП.

 

8. Накласти штраф на ПАТ «Харківгаз» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

9. Накласти штраф на КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

10. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію  на квітень 2016 року, затвердженого постановою НКРЕКП від 31.03.2016 № 512. 

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux