Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

07.12.2018

Результат засідання за 07 грудня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 7 грудня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЕТГ»;

ТОВ «ЄВРО-ЕНЕРГОГАЗ»;

ТОВ «УІГД».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ГІДРОСЕНД»;

ПРАТ «РІВНЕАЗОТ»;

ПРАТ «ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК»;

ТОВ «ТРАНСЕЛЕКТРОПОСТАЧ».

 

3. Видати ТОВ «БУ № 7» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

4. Видати ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та анулювати ліцензії з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії:

ПРАТ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ»;

ТОВ «ГОПАК».

 

6. Внести зміни до постанов НКРЕКП:

від 08 листопада 2018 року № 1395 (щодо зміни найменування суб'єкта господарювання);

від 03 серпня 2017 року № 993 (щодо зміни найменування суб'єкта господарювання).

 

7. Анулювати ліцензії з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та/або з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ДПМОУ «102 ПЕМ»;

АТ «ДТЕК КРИМЕНЕРГО»;

ПАТ «ЕК СЕВАСТОПОЛЬЕНЕРГО»;

ПРАТ «СКЕК»;

КП «МЕМ»;

ТОВ «ЗЕМ».

 

8. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

9. Погодитись з рішенням Ради ОРЕ від 22 листопада 2018 року (підпункт 5.1 пункту 5 протоколу № 18) щодо залучення ДП «Енергоринок» кредитних коштів до 15 грудня 2018 року, з подальшим перерахуванням цих коштів ТОВ фірма «ТехНова», ПрАТ «Черкаське хімволокно», ТОВ «ЄВРОРЕКОНСТРУКЦІЯ» як оплату товарної продукції лютого – квітня 2019 року, на загальну суму 633,8 млн грн.

 

10. Затвердити Періоди максимального навантаження енергосистеми України по місяцях 2019 року в робочі, вихідні та святкові дні (за київським часом), відповідно до пропозицій ДП «НЕК «Укренерго».

 

11. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 30 листопада 2018 року № 1576 «Про алгоритм перерахувань коштів на грудень 2018 року».

 

12. Внести зміни до Економічних коефіцієнтів прогнозованих технологічних витрат електроенергії електромережами 1 та 2 класів напруги на 2019 рік.

 

13. Накласти на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЖИТОМИРГАЗ» за порушення пункту 2.1 глави 2 Ліцензійних умов з розподілу в частині дотримання вимог Закону України «Про ринок природного газу», чинних Кодексу ГРМ, інших нормативно-правових актів, державних будівельних норм та нормативних документів у сфері нафтогазового комплексу, в частині невиконання вимог абзаців другого, п’ятого, шостого та сьомого пункту 2 постановляючої частини постанови НКРЕКП № 1400 (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 07.12.2018). 

 

14. Прийняти постанову, якою визнати порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЛУБНИГАЗ» усунутими. 

 

15. Прийняти постанову, якою анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕПЛИЧНИЙ КОМПЛЕКС «ПОЛІСЬКИЙ» на підставі Акта від 11 жовтня 2018 року № 339 ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, видану згідно з постановою НКРЕКП від 16 січня 2018 року № 35, відповідно до пункту 8 частини другої статті 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та статей 19 і 22 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

16. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 04 вересня 2018 року № 948 «Про накладення штрафу на АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

17. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 13 листопада 2018 року № 1401 «Про накладення штрафу на ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

18. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 13 листопада 2018 року № 1405 «Про накладення штрафу на ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Методики формування цін на допоміжні послуги».

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М».

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про визнання такими, що втратили чинність, постанов НКРЕКП від 24 січня 2018 року № 74 та від 24 січня 2018 року № 75» (щодо втрати чинності тарифів на розподіл та постачання електричної енергії для ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК» та  ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ»).

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії:

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО».

 

23. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕЛІКОН-С»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «НР СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ГРІН ТЕХ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГОЙКО»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня  використання обладнання українського виробництва ТОВ «САНВІН 8» («СЕС Дашів»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ПРАТ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ» (1 – 2 пускові комплекси 1 черги ВЕС «Ольвія»)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «САНВІН 8» («СЕС Дашів»)», ТОВ «АКВАНОВА ГІДРОРЕСУРС» (1 черга «СЕС Веряця-2»), ТОВ «ГЕЛІКОН-С» (4 черга СЕС Херсонська обл., Олешківський р-н, с. Виноградове (за межами населених пунктів в адміністративних межах Виноградівської сільської ради)), ТОВ «НР СОЛАР» (СЕС «Південна»), ТОВ «ПЕТРОНІК» (2 пусковий комплекс СЕС Херсонська обл., м. Нова Каховка, м. Таврійськ, вул. Незалежності (Героїв Сталінграду), 29-а), ТОВ «СОЛАР ГРІН ТЕХ» (СЕС «Північне»), ТОВ «ГОЙКО» (СЕС Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, с. Князівське, вул. Л. Українки, буд. 14), ПРАТ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ» (1 – 2 пускові комплекси 1 черги ВЕС «Ольвія»)).

 

24. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГУД ЕНЕРДЖИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВОСКРЕСЕНЬСЬКЕ-ТЕРРА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ДНІПРО ЕНЕРГОІНВЕСТ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГУД ЕНЕРДЖИ» (СЕС «Понятівка»), ТОВ «ВОСКРЕСЕНЬСЬКЕ-ТЕРРА» (СЕС Миколаївська обл., Вітовський р-н, с. Зайчівське), ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОІНВЕСТ» (СЕС Кіровоградська обл., Вільшанський р-н, смт Вільшанка, на території Вільшанської с/р), ТОВ «ДНІПРО ЕНЕРГОІНВЕСТ» (СЕС Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, територія Орлівщинської сільської ради), ТОВ «ВАЙТЕЛ ТРЕЙД» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Березинська, буд. 58 (потужність 0,769 МВт)).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux