Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

06.10.2016

Результат засідання за 06 жовтня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 6 жовтня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «СОЛЯРІС ОПЕС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 52 кВт).

 

2. Видати ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії  (встановлена потужність – 0,6 Гкал/год).

 

3. Відмовити ДП «УКРТРАНСНАФТОПРОДУКТ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

4. Встановити КП «Харківські теплові мережі» (ТЕЦ-3) тарифи на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії.

 

5. Встановити ТОВ «СОЛЯРІС ОПЕС» «зелений» тариф на відпуск електричної енергії.

 

6. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

- ТОВ «БІОТЕПЛО СУМИ»;

- ТОВ «ТЕПЛОІНВЕСТ ПОЛТАВА»;

- ТОВ «ТЕПЛОІНВЕСТ-ХЕРСОН»;

- ТОВ «УКРТЕПЛО ПОЛТАВА».

 

7. Встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення:

- ДП «Криворізька теплоцентраль»;

- КТПМ «Криворіжтепломережа»;

- Трипільська ТЕС ПАТ «Центренерго»;

- Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго»;

- Вуглегірська ТЕС ПАТ «Центренерго».

 

8. Встановити тарифи на комунальну послугу з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для населення:

- ДП «Криворізька теплоцентраль»;

- КТПМ «Криворіжтепломережа»;

- Трипільська ТЕС ПАТ «Центренерго»;

- Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго»;

- Вуглегірська ТЕС ПАТ «Центренерго».

 

9. Встановити тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання гарячої води для управителів багатоквартирних будинків:

- ДП «Криворізька теплоцентраль»;

- КТПМ «Криворіжтепломережа»;

- Трипільська ТЕС ПАТ «Центренерго»;

- Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго».

 

10. Схвалити зміни до інвестиційних програм на 2016 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

- ПАТ «Рівнеобленерго»;

- ПАТ «Хмельницькобленерго».

 

11. Схвалити зміни до інвестиційних програм з виробництва електричної та теплової енергії на 2016 рік:

- ДП НАЕК «Енергоатом» (Олександрівська ГЕС та Ташлицька ГАЕС);

- ПАТ «Полтаваобленерго» (Кременчуцька ТЕЦ).

 

12. Схвалити інвестиційні програми з централізованого водопостачання та водовідведення:

- ПАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»;

- Ізюмського КВВКП;

- КП «Словміськводоканал»;

- КП «Ніжинське УВКГ».

 

13. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» та надалі не допускати порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

14. Накласти штрафи на КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» і КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

15. Зобов’язати КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» усунути порушення Ліцензійних умов з виробництва та надалі не допускати порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії та надалі не допускати зазначені порушення.

 

16. КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» надалі не допускати порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та Правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

17. Попередити ТОВ «ТЕРНОПІЛЬОБЛГАЗ» щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов з провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та надалі не допускати зазначені порушення.

 

18. Зобов’язати КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ» усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

19. ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» надалі не допускати порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, а також несвоєчасного виконання рішень Комісії.

 

20. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта – постанови НКРЕКП: «Про внесення змін до Кодексу газорозподільних систем та Типового договору транспортування природного газу». 

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року № 1171» щодо тарифів на теплову енергію для потреб населення і комунальні послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення, для таких підприємств:

- КП «Теплопостачання міста Одеси»;

- КП «Харківські теплові мережі».

 

23. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про внесення змін до Порядку складання та ведення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, реєстру суб’єктів природних монополій»;

- «Про встановлення форм надання інформації, передбаченої Порядком розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов’язки, та визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 30 жовтня 2014 року № 212».

 

24. Визнати такою, що втратили чинність, постанову НКРЕКП від 16.09.2016 № 1565 «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії КП «Березаньтепломережа».

 

25. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2016 № 1677 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва» (ТОВ «Він Солар» (Писарівська СЕС (II черга)), ТОВ «СОЛЯРІС ОПЕС», ТОВ «Житомиркомунсервіс» (ГЕС на р. Тетерів, м. Житомир)).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux