Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

06.09.2019

Результат засідання за 06 вересня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 6 вересня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ГАЗБУДКОМПАНІ»;

ТОВ «ГАЗ-ЕНЕРДЖІ ЮКРЕЙН»;

ТОВ «ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ»;

ТОВ «ПРАЙМ СВІТ»;

ТОВ «ЮА ТРЕЙД ІНВЕСТ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ПП «ЕНЕРГІЯ-ОПТІМА»;

ТОВ «ЕРНЕРІНГ»;

ТОВ «КОРПОРАЦІЯ РАДІАН ПАУЕР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «МАКСМЕД ІНТЕРНЕШНЛ»;

ТОВ «МАРГАЗ»;

ТОВ «МЕГАВАТТ ЕНЕРГО»;

ТОВ «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»;

АТ «ХЕРСОНСЬКА ТЕЦ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ВЕРБІВЦІ ЕНЕРГО БІО ПРОДУКТ»;

ТОВ «ГРІН БУКОВИНА»;

ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖИ ММХ»;

ТОВ «ДЖІ ПІ СОЛАР»;

ТОВ «ЕНЕРГО СІЧ»;

ТОВ «НІКО СОЛАР»;

ТОВ «ПРАЙМ САН»;

ТОВ «СОЛАР ЕНЕРЖІ-СКІФ»;

ТОВ  «СОЛАР ЕНЕРДЖІ СОЛЮШНС»;

ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ 2017».

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕНЕРДЖІ СОЛАР»;

ТОВ «СЕС ВИНОГРАДОВО»;

ТОВ «СТАВКИ СОЛАР».

 

5. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕКОЕНЕРДЖІДП»;

ТОВ «НОВООРЖИЦЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»; 

ПП «РЕНЖЕЛ»;

ТОВ «САН ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «СОЛАР КВАНТ»;

ПРАТ «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ».

 

6. Схвалити АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» зміни до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії на 2019 рік.

 

7. Накласти штраф на ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.09.2019).

 

8. Накласти штраф на АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.09.2019).

 

9. Накласти штраф на ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.09.2019).

 

10. Накласти штраф на ПрАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.09.2019).

 

11. Накласти штраф на ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.09.2019).

 

12. Накласти штраф на ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.09.2019).

 

13. Накласти штраф на АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.09.2019).

 

14. Накласти штраф на АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.09.2019).

 

15. Накласти штраф на АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «СУМИГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

16. Накласти штраф на АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЖИТОМИРГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

17. Накласти штраф на КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.09.2019).

 

18. Накласти штраф на ТОВ «МЕЛІТОПОЛЬСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.09.2019).

 

19. Накласти штрафи на КП БМР «БІЛОЦЕРКІВТЕПЛОМЕРЕЖА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.09.2019).

 

20. Провести позапланові перевірки таким компаніям:

ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ»;

ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО»;

АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ»;

АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ТОВ «БІОГАЗЕНЕРГО»;

КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»;

КП «КОМПАНІЯ «ВОДА ДОНБАСУ»;

ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М».

 

21. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 07 травня 2019 року № 684 «Про застереження АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушення законодавства та здійснення заходів державного регулювання».

 

22. Унести зміну до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

23. Затвердити розмір вартості послуг із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії наданої наданих постачальниками універсальної послуги у липні 2019 року у розмірах визначених проєктом рішення.

 

24. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ФАРМ-3»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЖУРАКІВСЬКА СЕС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЛЕДБУД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР-ІНВЕСТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТСК СОЛАР ІНВЕСТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УЖЕНЕРГОСЕРВІС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «ЕДДІСОН СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УБКА»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 27.06.2019 № 1240» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ФАРМ-3» (1 – 3 черги СЕС «Покровська СЕС»), ТОВ «ЖУРАКІВСЬКА СЕС» (СЕС Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, с. Жураки, (земельні ділянки з кадастровими номерами 2620482801:04:001:0131, 2620482801:04:001:0050, 2620482801:01:004:0052)), ТОВ «ЛЕДБУД» (1 черга СЕС Черкаська обл., Чигиринський р-н, с. Трушівці (земельна ділянка з кадастровим номером 7125487500:01:001:1528)), ТОВ «СОЛАР-ІНВЕСТ» (СЕС Хмельницька обл., Хмельницький р-н, на території Чорноострівської селищної ради), ТОВ «ТСК СОЛАР ІНВЕСТ» (СЕС Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Петрово-Солониха, вул. Центральна, 29/1), ТОВ «УЖЕНЕРГОСЕРВІС» (СЕС Закарпатська обл., Перечинський р-н, с. Дубриничі, вул. Центральна), ПП «ЕДДІСОН СОЛАР» (СЕС Херсонська обл., Каховський р-н, м. Каховка, пров. Трубний, буд. 9), ТОВ «УБКА» (СЕС м. Запоріжжя, вул. Базова, 11), ТОВ «ОРЛІВСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (12 – 16 черги Орлівська ВЕС)).

 

25. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 11 травня 2017 року № 624»;

«Про внесення змін до Порядку визначення класів споживачів електричної енергії, диференційованих за ступенями напруги».

 

26. Перенести на 10 вересня 2019 року розгляд питання про проведення позапланової виїзної перевірки дотримання АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

27. Зняти з розгляду питання про встановлення для виробників електричної енергії граничної нижньої межі обов’язкового продажу електричної енергії на ринку «на добу наперед».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux