Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

06.01.2021

Результат засідання за 06 січня 2021 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 6 січня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЗАПОРІЗЬКИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АЛЬЯНС»;

ТОВ «СОЛДІ ІНФІНІТІ»;

ТОВ «ТД «УКРЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ЦЕНТРЕНЕРГОЗБУТ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

ТОВ «ЕНЕРГОХАБ»;

ТОВ «ПРОМ ЕНЕРГО СЕРВІС».

 

3. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 29 червня 2017 року № 847 (уточнення місць провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ «ЖИТОМИРГАЗ»).

 

4. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 15 червня 2017 року № 779 (уточнення місць провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПРАТ «КОРОСТИШІВГАЗ»).

 

5. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2021 рік:

АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО».

 

6. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:

ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО»;

МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

7. Провести позапланові виїзні перевірки суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення:

КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

8. Провести позапланові виїзні перевірки:

ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»;

ПРАТ «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ».

 

9. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ГЕЛІОС СОЛАР СІСТЕМ».

 

10. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки АТ «СУМИГАЗ».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про надання інформації щодо двосторонніх договорів, укладених між суб’єктами, що входять до складу одного вертикально інтегрованого суб’єкта або є афілійованими між собою».

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕ та НКРЕКП» (щодо визнання такими, що втратили чинність: постанов НКРЕ від 11.03.2010 № 218 «Про затвердження тарифів на електричну енергію релігійних організацій», від 23.04.2012 № 498 «Про затвердження Порядку застосування тарифів на електроенергію» та постанов НКРЕКП від 26.02.2015 № 220 «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню», від 06.06.2017 № 746 «Про затвердження тарифів на електричну енергію, що відпускається юридичним особам, які є власниками (балансоутримувачами) майна, що використовується для компактного поселення внутрішньо переміщених осіб»).

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до форм звітності щодо показників якості електропостачання та інструкцій щодо їх заповнень».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання».

 

15. Перенести розгляд питання про прийняття рішення НКРЕКП щодо врегулювання заборгованості на ринку електричної енергії.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux