Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

06.08.2019

Результат засідання за 06 серпня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 6 серпня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ГС-ТРЕЙДИНГ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ВКФ «ДНІПРОЕНЕРГОІНВЕСТ»; 

ТОВ «ГАЗ ТА НАФТОПРОДУКТИ»;

ТОВ «ЛН ТЕХНО»;

ТОВ «МЕНЕРГО»;

ТОВ «СІНЕНЕРДЖИ»;

ТОВ «СОЛАР ЕЛЕКТРО»;

ТОВ «ЦЕНТРОСЕРВІС».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ВДЕ ЗАКАРПАТТЯ»;

ТОВ «Е-СЕЙФ СОСУЛІВКА»;

ТОВ «СОЛАР М».

 

4. Анулювати ТОВ «ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

5. Внести зміни до постанови Національної комісії  регулювання електроенергетики України від 18 березня 2010 року № 260 (уточнення найменування юридичної особи).

 

6. Накласти штрафи на КПТМ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.08.2019).

 

7. Провести позапланові виїзні перевірки:

ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М»;

ТОВ «МЕЛІТОПОЛЬСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

 

8. Провести позапланові перевірки: АТ «ВІННИЦЯГАЗ», АТ «ВОЛИНЬГАЗ», АТ «ДНІПРОГАЗ», АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ», АТ «ЖИТОМИРГАЗ», АТ «ЗАКАРПАТГАЗ», АТ «ЗАПОРІЖГАЗ», АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ», АТ «КИЇВОБЛГАЗ», АТ «КРИВОРІЖГАЗ», АТ «ЛЬВІВГАЗ», АТ «МИКОЛАЇВГАЗ», АТ «РІВНЕГАЗ», АТ «СУМИГАЗ», АТ «ХАРКІВГАЗ», АТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ», АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ», АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ», АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ».

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22 березня 2017 року № 307» (Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення);

«Про внесення зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі здійснення функцій гарантованого покупця»;

«Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі» (постанова НКРЕКП від 14.03.2018 № 309);

«Про затвердження Змін до Правил ринку та Змін до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку.

 

10. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ДЕН»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «ТЕРНОВИЦЯ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «ТЕРНОВИЦЯ СОЛАР ПЛЮС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЗІМУТ ЗАПАД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТАТАРБУНАРИ СОЛАР 2»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛВІ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ОРЛІВСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ЕНЕРДЖИ ДЕН» (СЕС «Явкине»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «НІК ГРІН» (СЕС «Веселинове»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САН ВОЛЬТ» (СЕС «Любимівка»)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 27.06.2019 № 1240» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ДЕН» (СЕС «Явкине»), ТОВ «САН ВОЛЬТ» (СЕС «Любимівка»), ТЗОВ «ТЕРНОВИЦЯ СОЛАР» (1 черга СЕС «СЕС ТЕРНОВИЦЯ СОЛАР»), ТЗОВ «ТЕРНОВИЦЯ СОЛАР ПЛЮС» (1 черга СЕС «СЕС ТЕРНОВИЦЯ СОЛАР ПЛЮС»), ТОВ «АЗІМУТ ЗАПАД» (СЕС Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, Шабівська сільська рада (кадастрові номери земельних ділянок 5120881200:01:003:0148 та 5120881200:01:003:0154)), ТОВ «НІК ГРІН» (СЕС «Веселинове»), ТОВ «ТАТАРБУНАРИ СОЛАР 2» (СЕС Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, Шабівська сільська рада (кадастрові номери земельних ділянок 5120881200:01:003:0149, 5120881200:01:003:0150 та 5120881200:01:003:0153)), ТОВ «АЛВІ СОЛАР» (СЕС Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Сонячне, вул. Сонячне шосе, буд. 6), ТЗОВ «ЗБОРІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА» (Зборівська ВЕС-2), ТОВ «ОРЛІВСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (2 – 6 черги Орлівська ВЕС)).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux