Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

06.08.2015

Результат засідання за 06 серпня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 6 серпня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «НИКТЕПЛО» (встановлена потужність – 1,763 Гкал/год);

ТОВ «МІГ-2007» (встановлена потужність – 1,84 Гкал/год);

ТОВ «ТЕПЛОІНВЕСТ-ЗАПОРІЖЖЯ» (встановлена потужність – 0,5 Гкал/год);

ТОВ «ЕК «ТЕПЛОРЕСУРС» (встановлена потужність – 0,27 Гкал/год).

 

2. Видати ТОВ «СОЛІД ТЕПЛОІНВЕСТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 3,44 Гкал/год).

 

3. Видати КП ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «КОМУНЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (річний обсяг водопостачання 2 464 768,854 м3; річний обсяг водовідведення: 658 948,93 м3).

 

4. Затвердити територію здійснення ліцензованої діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС» згідно з Переліком місцевих (локальних) електричних мереж, які визначають межі території провадження діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС».

 

5. Відмовити у видачі ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ТЕТА ТЕПЛО»;

КП «КОСТОПІЛЬКОМУНЕНЕРГІЯ».

 

6. Відмовити ПрАТ «ЕКОЕНЕРГІЯ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

7. Зняти з розгляду заяву ТОВ «ВОЛОЧИСЬК-АГРО» на видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

8. Встановити «зелений» тариф ТОВ «Гідроенергоінвест» для мікро ГЕС.

 

9. Внести зміни до інвестиційної програми на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ПАТ «Чернігівобленерго»;

АК «Харківобленерго».

 

10. Внести зміни до інвестиційної програми на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «Хмельницькобленерго».

 

11. Внести зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів:

- постанови Кабінету Міністрів України «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про ринок природного газу»;

постанов НКРЕКП:

- «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем»;

- «Про затвердження Правил постачання природного газу»;

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 23 липня 2013 року № 1009 та визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 10 січня 2014 року № 7»;

- «Про внесення змін до Порядку визначення регуляторної бази активів суб'єктів природних монополій у сфері електроенергетики».

 

11. Забезпечити населення бланками заяв та декларацій для призначення житлової субсидії і доставки їх населенню.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux