Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

06.11.2018

Результат засідання за 06 листопада 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 6 листопада 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ГАЗЕНЕРДЖИТРЕЙД»;

ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНИК»;

ТОВ «МЕГАВАТТ ЕНЕРГО».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ПРАТ «АКХЗ»;

ТОВ «ЕНЕРСВІТ»;

ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНИК»;

ТОВ «ИНТЕХСЕРВІС»;

ТОВ «МЕГАЕНЕРГО ПОСТАЧ»;

ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»;

ТОВ «ПЕТ»;

ТОВ «ТОРГОВЕЛЬНИЙ ДІМ «ЕНЕРГОСТІЛ»;

ТОВ «ТІС»;

ТОВ «УКРТРАНСЛІТ»;

ТОВ «ТД ИРБИС»;

ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО»;

МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

3. Видати АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та анулювати ліцензії з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

4. Видати ТОВ «ЕНЕРГІЯ ГАЛИЧА». ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

5. Накласти штраф на ТОВ «ЗЕМ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.11.2018).

 

6. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ».

 

7. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО».

 

8. Накласти штраф на ПРАТ «КОРОСТИШІВГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження

господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.11.2018).

 

9. Анулювати ліцензію ТОВ «ПРОЕКТО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОПРОЕКТ» на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

10. Накласти штраф на ДЕРЖАВНЕ МІЖРАЙОННЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС»  за невиконання постанови НКРЕКП від 16 березня 2017 року № 287 «Про накладення штрафу на ДЕРЖАВНЕ МІЖРАЙОННЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення» (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.11.2018).

 

11. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 09 листопада 2017 року № 1398 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 06 жовтня 2016 року № 1813».

 

12. Визнати усунутими порушення Ліцензійних умов з постачання теплової енергії  ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

 

13. Прийняти постанови НКРЕКП про затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2018 – 2027 роки:

ПАТ «Вінницягаз»;

ПАТ «Волиньгаз»;

ПАТ «Житомиргаз»;

ПАТ «Закарпатгаз»;

ПАТ «Запоріжгаз»;

ПАТ «Івано-Франківськгаз»;

ПАТ «Київоблгаз»;

ПрАТ «Кременчукгаз»;

ПАТ «Мелітопольгаз»;

ПАТ «Миколаївгаз»;

ПАТ «Одесагаз»;

ПАТ «Полтавагаз»;

ПАТ «Рівнегаз»;

ПАТ «Тисменицягаз»;

АТ «Херсонгаз»;

ПАТ «Хмельницькгаз»;

ПАТ «Черкасигаз»;

ПрАТ «Шепетівкагаз»;

ДП «Монтажник» ТОВ «Торговий дім «Валінор».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП про затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2019 – 2028 роки:

ПАТ «ВОЛИНЬГАЗ»;

ПАТ «ЗАКАРПАТГАЗ»;

ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ»;

ПАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ»;

ПАТ «КРИВОРІЖГАЗ»;

ПАТ «РІВНЕГАЗ»;

ПАТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ».

 

15. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВОЛАР САНЛАЙТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОРЕСУРС»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОРЕСУРС» (Вакуленський шлюз-регулятор із встановленим обладнанням мікро ГЕС на р. Ворскла по вул. Річкова, 1 у с. Терентіївка Полтавського р-ну Полтавської обл.);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ВОЛАР САНЛАЙТ» (1 черга СЕС Дніпропетровська обл., Криничанський р-н, територія Криничанської селищної ради), ТОВ «САН ЕНЕРДЖІ» (СЕС «Сан Енерджі Межиріч»), ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОРЕСУРС» (Вакуленський шлюз-регулятор із встановленим обладнанням мікро ГЕС на р. Ворскла по вул. Річкова, 1 у с. Терентіївка Полтавського р-ну Полтавської обл.)).

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП:

«Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ»;

«Про встановлення тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ТОВ «ДТЕК Миронівська ТЕЦ».

 

17. Прийняти постанови про схвалення змін до інвестиційних програм на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії:

ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО».

 

18. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 19 липня 2018 року № 751» щодо схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

 

20. Перенести розгляд питань про:

- прийняття постанов НКРЕКП про затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2018 – 2027 роки для ПАТ «Дніпрогаз»; ПАТ «Дніпропетровськгаз»; ПрАТ «Коростишівгаз»; ПАТ «Чернівцігаз»; ПАТ «Маріупольгаз»; ПАТ «Харківгаз»; ПАТ «Львівгаз»;

- схвалення проектів постанов НКРЕКП про затвердження Плану розвитку газорозподільної систем на 2019 – 2028 роки для ПАТ «ДНІПРОГАЗ»; ПАТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»; ПАТ «ЛЬВІВГАЗ»;

ПАТ «МАРІУПОЛЬГАЗ»;

- схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПрАТ «ЮЖКОКС».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux