Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

06.04.2017

Результат засідання за 06 квітня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 6 квітня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ДНІПРО ЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 1,644 МВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

- ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА НАФТОГАЗОВА КОМПАНІЯ»;

- ТОВ «УКРНАФТАГАЗЕНЕРГО».

 

3. Переоформити КПТМ «КАХОВТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання теплової енергії на безстрокові.

 

4. Встановити «зелені» тарифи на відпуск електричної енергії та внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30.03.2017 № 427 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання»:

- ТОВ «ВІНСОЛАР» (2 пусковий комплекс 3 черги СЕС);

- ТОВ «ЕКОТЕХНІК МИНЬКІВЦІ» (1 черга СЕС);

- ТОВ «В.Р. ТРАК ШИНА» (СЕС «ТРАК СОЛАР»);

- ТОВ «СЕРВІСАГРО-ПОЛТАВА»;

- ТОВ «Агробудтехнології» (1 черга когенераційної станції);

- ТОВ «ВАТТЕНКРАФТ УКРАЇНА» (Великоолександрівська ГЕС).

 

5. Встановити надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВАТТЕНКРАФТ УКРАЇНА» (Великоолександрівська ГЕС) та внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30.03.2017 № 427 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання».

 

6. Припинити дію «зеленого» тарифу на електричну енергію, вироблену на об’єктах електроенергетики, що використовують альтернативні джерела енергії, встановленого ТОВ «ЕНЕРДЖІ-КОМ».

 

7. Встановити на квітень 2017 року нормативу перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання розпорядження КМУ від 20 травня 2015 року № 670-р.

 

8. Внести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальним компаніям (ліцензіати НКРЕКП з постачання електричної енергії за регульованим тарифом) та їх структурним підрозділам.

 

9. Внести зміни до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії та енергопостачальним компаніям для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

 

10. Затвердити тарифи на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробниками, які працюють за ціновими заявками, та визначення середньозваженого тарифу для енергогенеруючих компаній теплових електростанцій на березень 2017 року.

 

11. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 30 березня 2017 року № 430 «Про алгоритм перерахувань коштів на квітень 2017 року».

 

12. Прийняти розпорядження про усунення ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕЛЮЛОЗНО-КАРТОННИЙ КОМБІНАТ» порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення і усунути зазначені порушення до 01.10.2017.

 

13. Внести зміни до розпорядження НКРЕКП від 19 березня 2015 року № 2-р «Про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення РІВНЕНСЬКИМ ОБЛАСНИМ ВИРОБНИЧИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП, що мають ознаки регуляторних актів:

- «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 04 вересня 2002 року № 984»;

- «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 28 липня 2011 року № 1384».

 

15. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про затвердження Порядку розрахунку та встановлення ставки внесків на регулювання»;

- «Про затвердження Змін до Правил користування електричною енергією».

 

16. Продовжити розгляд питання щодо видачі ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ПрАТ «ПРИРОДНІ РЕСУРСИ» та ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux