Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

06.12.2022

Результат засідання за 06 грудня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 06 грудня 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ТОВ «ГАЗПЛЮС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «АСТАТ ЕНЕРДЖІ»;

2) ТОВ «ЗАКАРПАТЕНЕРГОПОСТАЧ»;

3) ТОВ «МГ БІЗНЕС ГРУП»;

4) ТОВ «СИНАПС ЕЛЕКТРИК»;

5) ТОВ «ТОЛК ЗЕЗ».

3. Видати ТОВ «СИСТЕМ ТРЕЙД ГРУП» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

4. Унести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВЕС».

5. Перенести розгляд питання про розгляд питання щодо видачі ліцензії з розподілу природного газу ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ».

6. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 13 травня 2020 року № 925 (зміна найменування).

7. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 26 серпня 2020 року № 1623 (зміна найменування).

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2021 року № 2500» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2022 рік.

9. Прийняти постанови НКРЕКП «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання на 2023 рік в умовах дії воєнного стану» та «Про затвердження ставок плати за нестандартне приєднання потужності та ставок плати за лінійну частину приєднання на2023 рік в умовах дії воєнного стану».

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2022 – 2031 роки газорозподільного підприємства АТ «КИЇВГАЗ».

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ».

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2023 – 2032 роки для газорозподільного підприємства ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ».

13. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.12.2022, розгляд акта від 15.11.2022 № 321).

14. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.12.2022, розгляд акта від 15.11.2022 № 322).

15. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

16. Застерегти КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» щодо недопущення надалі порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

17. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.12.2022).

18. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

19. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

20. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

21. Накласти штраф на АТ «ЖИТОМИРГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.12.2022).

22. Накласти штраф на АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

23. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 24 березня 2021 року № 504 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

24. Провести позапланову невиїзну перевірку ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями замовників послуги з приєднання).

25. Збільшити строк проведення планової перевірки КП «ОДЕСЬКА ТЕЦ-2» з виробництва електричної енергії.

26. Збільшити строк проведення планової перевірки КП «ОДЕСЬКА ТЕЦ-2» з виробництва теплової енергії.

27. Збільшити строк проведення планової перевірки КП «ОДЕСЬКА ТЕЦ-2» з постачання електричної енергії споживачу.

28. Збільшити строк проведення планової перевірки ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО».

29. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «КИЇВОБЛГАЗ».

30. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ПОЛТАВАГАЗ».

31. Збільшити строк проведення планової перевірки РОВКП ВКГ «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ».

32. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 05 липня 2022 року № 690» щодо подовження термінів виконання інвестиційних та ремонтних програм на 2022 рік.

33. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2021 року № 2979» щодо схвалення Інвестиційної програми ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ на 2022 рік.

34. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

35. Перенести розгляд питання про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.

36. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП про внесення зміни до Економічних коефіцієнтів прогнозованих технологічних витрат електроенергії електромережами 1 та 2 класів напруги на 2020 рік (перенесено з 23.11.2022).

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженням, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux