Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

06.03.2015

Результат засідання за 06 березня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 6 березня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання (продовження відкритого засідання Комісії від 5 березня 2015 року), на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ТОВ "МАРГАЗ" ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом (річний обсяг постачання – 58 млн м3).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

ТОВ «ЛІЗИНГОВА ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ЕЛЄКТРУМ» (річний обсяг постачання – 7,5 млн м3);

ДП «МОЛТЕКС НАФТА І ГАЗ» КОМПАНІЇ «МОЛТЕКС БІЗНЕС» (річний обсяг постачання – 1,3 млн м3).

 

3. Видати ВАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «КІРОВОГРАДГАЗ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з:

розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ (річний обсяг постачання – 457,7 млн м3);

постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом (річний обсяг постачання – 324,2 млн м3).

 

4. Видати ПАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом (річний обсяг постачання – 501,060 млн м3).

 

5. Видати КП БОГУСЛАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «БОГУСЛАВТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з  виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 4,3 Гкал/год).

 

6. Видати РІВНЕНСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ВКПВКГ «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (річний обсяг водопостачання - 12408720 м3; річний обсяг водовідведення - 11893000 м3).

 

7. Переоформити ТОВ «ГАЗОЙЛПЕТРОЛЕУМ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом.

 

8. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «Ново-Теплосервіс»;

ПП «Авкубі».

 

9. Прийняти рішення щодо можливості врахування у тарифах на передачу електричної енергії електропередавальної організації коштів на повернення поворотної фінансової допомоги, у зв’язку з приєднанням електроустановок замовника зі створенням резерву абонованої приєднаної потужності (Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Згурівського НВК «Гімназія ЗОШ І ступеня»).

 

10. Перенести розгляд питань про:

- встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ «Компанія Енергія Тепла»;

- схвалення інвестиційних програм ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії на 2015 рік;

- коригування тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ «Дніпровський КПК» на 2015 рік;

- внесення змін до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки  проектів регуляторних актів на 2015 рік та про схвалення проекту постанови Комісії «Про затвердження Порядку встановлення вимог та обмежень щодо суміщення видів господарської діяльності суб’єктами природних монополій та суб’єктами господарювання на суміжних ринках, регулювання діяльності яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕ», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux