Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

05.02.2015

Результат засідання за 05 лютого 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 05 лютого 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

ТОВ «ГАЗ-ЕКОСИСТЕМА» (загальний обсяг постачання – 7 млн м3);

ТОВ «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП» (загальний обсяг постачання – 10,5 млн м3).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

КП ТЕПЛОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ (встановлена потужність – 16,388 Гкал/год);

ТОВ «РАВА-РУСЬКА ТЕПЛОСТАНЦІЯ» (встановлена потужність – 0,710 Гкал/год);

ТОВ «КИЇВОБЛТЕПЛО» (встановлена потужність – 1,118 Гкал/год).

 

3. Видати ТОВ «ТЕПЛОЗАХІД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 3,476 тис. Гкал).

 

4. Відмовити ТОВ «ПОБУЖСЬКИЙ ФЕРОНІКЕЛЕВИЙ КОМБІНАТ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

5. Залишити без розгляду заяви на видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «КИЇВЦЕНТРТЕПЛО»;

ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО».

 

6. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «Укрспецтепло-Хмельницький»;

ТОВ «Укрспецтепло-Полтава».

 

7. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів - постанови НКРЕКП:

- «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії)»;

- «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами»;

- «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії»;

- «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

9. Продовжити розгляд питань про:

- видачу ТОВ «ЕНЕРГУМ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом;

- видачу ТОВ «БІОТРАНС» ліцензій на право провадження господарської діяльності з: виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та постачання теплової енергії.

 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕ», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux