Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

05.11.2015

Результат засідання за 05 листопада 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 5 листопада 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

 

1. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СІНЕРГІЯ-СТАБ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 0,774 Гкал/год).

 

2. Залишити без розгляду заяву КП «ТРУСКАВЕЦЬТЕПЛО» про отримання ліцензії з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії.

 

3. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «УКРТЕПЛО РІВНЕ»;

ТОВ «УКРТЕПЛО КИЇВ»;

КП «ВІННИЦЯОБЛТЕПЛОЕНЕРГО».

 

4. Встановити ТОВ «Енергіс-Поділля» «зелений» тариф.

 

5. Встановити/скоригувати тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення:

Комунальному підприємству Дніпропетровської обласної ради «Аульський водовід»;

Комунальному підприємству «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради;

Комунальному виробничому підприємству Дніпродзержинської міської ради «Міськводоканал»;

Комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал»;

Комунальному підприємству «Білгород-Дністровськводоканал»;

Комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради;

Львівському міському комунальному підприємству «Львівводоканал»;

Рівненському обласному виробничому комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал»;

Публічному акціонерному товариству «Центренерго».

 

6. Схвалити Рівненському обласному виробничому комунальному підприємству ВКГ «Рівнеоблводоканал» інвестиційну програму на 2015 рік.

 

7. Схвалити Комунальному підприємству Броварської міської ради «Броваритепловодоенергія» інвестиційну програму на 2016 рік у сфері теплопостачання.

 

8. Внести зміни до інвестиційної програми на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами за регульованим тарифом ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія».

 

9. Накласти штраф на ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» щодо порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

10. Накласти штраф на ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» щодо порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

11. Зобов’язати ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» надалі недопускати порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

12. Застерегти ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

13. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів:

постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії»;

постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом»;

постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії»;

постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії»;

постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування прогнозованої оптової ринкової ціни електричної енергії»;

постанови НКРЕКП «Про визначення такою, що втратила чинність постанова Національної комісії регулювання електроенергетики України» від 07 лютого 2003 року № 122».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)».

 

16. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 19.03.2015 № 805 «Про затвердження економічних коефіцієнтів нормативних технологічних витрат електроенергії в електричних мережах ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами І та ІІ класів напруги на II – ІV квартали 2015 року та І квартал 2016 року».

 

17. Внести зміни до додатку до постанови НКРЕКП від 30.09.2015 № 2504 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання».

 

18. Продовжити розгляд питання про розгляд ситуації стосовно незабезпечення повних розрахунків з ДП «Енергоринок» за куповану на ОРЕ електричну енергію ВАТ «Запоріжжяобленерго» та ТОВ «ДТЕК Високовольтні мережі» і не вжиття ними заходів щодо стягнення заборгованості зі споживачів-боржників.

 

19. Перенести розгляд питання про встановлення тарифу на відпуск електричної енергії ТОВ «СП «СТАН-КОМПЛЕКТ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux