Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

05.07.2022

Результат засідання за 05 липня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 05 липня 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «АГЕРОНА»;

2) ТОВ «ЕНЕРДЖІТРЕЙД».

2. Видати ТОВ «РЕНДЖИ СТАРОКОСТЯНТИНІВ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕЛС ГРУП»;

2) ТОВ «ЕнерджиТехКонсалт»;

3) ТОВ «ЕФТ».

4. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, виданої ТОВ «АГРОБУДТЕХНОЛОГІЇ».

5. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, виданої ПРАТ «ДМЗ», та внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 16 лютого 2012 року № 108.

6. Зняти з розгляду питання про врегулювання невідкладних питань діяльності суб’єктів господарювання на ринках електричної енергії та природного газу в умовах воєнного стану.

7. Унести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ПРАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО».

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до переліку кандидатур посадових осіб операторів газорозподільних систем, відповідальних за моніторинг впровадження програми відповідності, затвердженого постановою НКРЕКП від 24 жовтня 2017 року № 1289».

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу газотранспортної системи та Кодексу газорозподільних систем».

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 26 квітня 2022 року № 406».

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу».

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, –постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі» (щодо розвитку установок зберігання енергії).

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332».

14. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 18 серпня 2021 року № 1346 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

15. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 06 жовтня 2021 року № 1723 «Про накладення штрафу на ДЕРЖАВНЕ МІЖРАЙОННЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

16. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 02 червня 2021 року № 918 «Про накладення штрафу на АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

17. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО».

18. Провести позапланову невиїзну перевірку ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО.

19. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

20. Провести позапланову невиїзну перевірку ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО».

21. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

22. Прийняти постанову, якою передбачити: направлення звернення до Антимонопольного комітету України з питань порушення законодавства про захист економічної конкуренції, ознаки яких містяться в діях:

ТОВ «ЮТІЛІТІ ТРЕЙДІНГ» у частині укладення двосторонніх договорів із умовами, якими заборонено та/або обмежено реалізацію електричної енергії на організованих сегментах ринку;

ПрАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО» та ТОВ «ЮТІЛІТІ ТРЕЙДІНГ» у частині узгодженості дій на внутрішньодобовому ринку.

23. Перенести розгляд питання про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ».

24. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2019 року № 282».

25. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

26. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розрахунку та встановлення ставки внесків на регулювання».

27. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 03 травня 2022 року № 422».

28. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПРИКАРПАТЕКОЕНЕРГО»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПРИКАРПАТЕКОЕНЕРГО» (СЕС Івано-Франківська обл., (інформація з обмеженим доступом)).

29. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Тимчасового порядку дій суб'єктів господарювання, які провадять господарську діяльність з виробництва електричної та/або з виробництва теплової енергії на атомних електростанціях, на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки з використанням альтернативних джерел енергії, з відновлення об’єктів виробництва електричної та/або теплової енергії, пошкоджених (зруйнованих) внаслідок бойових дій, у період дії в Україні воєнного стану».

30. Прийняти постанову НКРЕКП «Про врегулювання окремих питань щодо встановлення цін/тарифів на електричну та/або теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях, АЕС, когенераційних установках та схвалення Інвестиційних програм ліцензіатів у період дії в Україні воєнного стану».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux