Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

05.07.2019

Результат засідання за 05 липня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 5 липня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ«ДРОГОБИЧГАЗ»;

ТОВ «УКР-АЛЬЯНС ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «УКРГАЗОПТ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕНЕРГООПТПОСТАЧ»;

ТОВ «СТАРОКОСТЯНТИНІВЦУКОР»;

ТОВ «СТІМЕКС».

 

3. Видати нові ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та анулювати ліцензії з виробництва електричної енергії:

ТОВ «БІОЕНЕРГОПРОДУКТ»;

ТОВ «ВКУ»;

ТОВ «ГРІН АГРО СЕРВІС»;

ТОВ «ДУКАТ»;

ТОВ «ЕНЕРГІЯ СОНЦЯ»;

ТОВ «ІМПЕРІАЛ ЕНЕРГО»;

ТОВ «МАСТЕРЕНЕРГО ІНВЕСТ»;

ТОВ «НВЦ  «ПРОМІНЬ»;

ТОВ «НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ВІДНОВЛЮВАЛЬНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ «АЛЬТЕРНАТИВА»;

СФГ «ПАВЛІВСЬКЕ»;

ПП «ПРАЙД-ЕНЕРДЖИ»;

ТОВ «РЕНДЖИ ІЗМАЇЛ»;

ТОВ «РЕНДЖИ САРАТА»;

ТОВ «РЕНДЖИ ТОМАШПІЛЬ»;

ТОВ «САН ЕНЕРГО»;

ТОВ «СКАЙФОЛ ЕНЕРДЖІ»;

АТ«УКРТРАНСГАЗ».

 

4. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії для ліцензіатів:

ТОВ «ГРІНЕН»;

ТОВ «ОДГРІН».

 

5. Анулювати ліцензію ТОВ «ИНПРОМСЕРВИС» на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

6. Анулювати ліцензію ТОВ «ДТЕК ТРЕЙДІНГ» на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

 

7. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 27 грудня 2017 року № 1441 (щодо уточнення території провадження господарської діяльності з транспортування нафтопродуктів магістральним трубопроводом ТОВ «ПРИКАРПАТЗАХІДТРАНС»).

 

8. Вимоги постанови НКРЕКП від 23 січня 2018 року № 56 «Про накладення штрафу  на  АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та невиконання рішення НКРЕКП» вважати такими, що виконані.

 

9. Вимоги постанови НКРЕКП від 30 жовтня 2018 року No 1325 «Застереження щодо недопущення  надалі АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» порушення Ліцензійних  умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

10. Внести зміну до постанови НКРЕКП від 02 листопада 2018 року № 1337 «Про накладення штрафу на ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

11. Вимоги постанови НКРЕКП від 23 січня 2018 року № 51 «Застереження щодо недопущення надалі ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ» порушень ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, ліцензійних умов з постачання електричної енергії і невиконання рішення НКРЕКП» вважати такими, що виконані.

 

12. Вимоги постанови НКРЕКП від 04 грудня 2018 року № 1615 «Про накладення штрафу на ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

13. Накласти штраф на ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 05.07.2019).

 

14. Накласти штраф на ТОВ «КАСТУМ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 05.07.2019).

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 04 жовтня 2012 року № 1257».

 

16. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року No1247.

 

17. Перенести розгляд питання про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 

 

 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux