Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

05.04.2019

Результат засідання за 05 квітня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 5 квітня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ГАЗ ОПТТРЕЙД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ВІП ІНТЕРПРАЙС ГРУП»;

ТОВ «ВКФ «ЕЛЕКТРОНТЕХСЕРВІС ЛТД»;

ТОВ «РЕАЛ ЕНЕРДЖІ ГРУП».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АЯКС ДНІПРО»;

ТОВ «ЗАХІД АГРОЕНЕРГОІНВЕСТ»;

ТОВ «РЕСПЕКТ ЕНЕРГО-ПЛЮС»;

ТОВ «СОНЯЧНА БРАМА».

 

4. Видати ПТМ «КОВЕЛЬТЕПЛО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

 

5. Відмовити у видачі ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ГАЗТРОН ТРЕЙД»;

ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ БОЙКУ ЄВГЕНУ ЛЕОНІДОВИЧУ.

 

6. Анулювати ТОВ «ТД ИРБИС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

7. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «МИКОЛАЇВГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 05.04.2019).

 

8. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «СУМИГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 05.04.2019).

 

9. Накласти штраф на ПАТ «ДНІПРОГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу позапланової перевірки (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 05.04.2019).

 

10. Накласти штраф на ПАТ «ДНІПРОГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу планової перевірки (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 05.04.2019).

 

11. Накласти штраф на КП БМР «БІЛОЦЕРКІВТЕПЛОМЕРЕЖА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 05.04.2019).

 

12. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ» за невиконання пункту 2 постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1568 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ» за невиконання постанови НКРЕКП від 07.11.2016 року № 1958 (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 05.04.2019).

 

13. Накласти штраф на ТОВ «САТАНІВ ГІДРО» за порушення Умов та Правил виробництва електричної енергії і Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

14. Накласти штраф на ТОВ «РАЙЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

15. Застерегти ПАТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов, а також у разі здійснення ПАТ «ХАРКІВМІСЬКГА» неправомірних донарахувань із застосуванням коефіцієнтів приведення об`ємів природного газу до стандартних умов іншим побутовим споживачам, ПАТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ» привести свої дії у відповідність до вимог чинного законодавства шляхом здійснення перерахунку таким споживачам у частині визначення фактичного об’єму споживання (розподілу) природного газу по об’єкту побутового споживача на підставі даних лічильника природного газу, починаючи з жовтня 2018 року.

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 липня 2016 року № 1234» стосовно вдосконалення форм звітності для моніторингу ринку природного газу;

«Про затвердження Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання»;

«Про внесення змін до Порядку розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання».

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО МАЯК ЛТД».

 

18. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 березня 2019 року № 411» щодо коригування сум компенсації втрат (дотацій) на ІІ квартал 2019 року;

«Про погодження підписання НКРЕКП додаткової угоди до договору про субкредитування у межах Угоди про Позику «Другий проект розвитку міської інфраструктури» КП «Муніципальна компанія поводження з відходами» Харківської міської ради».

 

19. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 30 січня 2019 року № 113 «Про алгоритм розподілу коштів».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux