Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

04.08.2016

Результат засідання за 04 серпня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 4 серпня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

- ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БОГУСЛАВКОМІНВЕСТСЕРВІС» (встановлена потужність – 1,866 Гкал/год);

- ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬТЕНЕРГОПРОСТІР» (встановлена потужність – 0,361 Гкал/год);

- ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКОЕНЕРГОГЕНЕРАЦІЯ» (встановлена потужність – 9,3 Гкал/год);

- ТОВ «КОМУНАЛЬНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО» (встановлена потужність – 0,14 Гкал/год).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії:

- ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКОЕНЕРГОГЕНЕРАЦІЯ» (річний обсяг постачання – 45,792 тис. Гкал);

- ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «УКРСПЕЦТЕПЛО» (річний обсяг постачання – 4,719 тис. Гкал).

 

3. Встановити «зелені» тарифи на відпуск електричної енергії:

- ТОВ «ЕВДА ЕНЕРГО»;

- ПП «АЛЬТЕНЕР».

 

4. Встановити ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС тариф на виробництво теплової енергії.

 

5Встановити тарифи на теплову енергію для потреб населення:

- ТОВ «Сумитеплоенерго»;

- ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання»;

- ТОВ фірма «ТехНова» (Чернігівська ТЕЦ);

- ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»;

- КПТМ «Черкаситеплокомуненерго»;

- ПАТ «Черкаське хімволокно».

 

6. Встановити тарифи на послугу з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення та управителів багатоквартирних будинків:

- ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»;

- ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання»;

- ТОВ «Сумитеплоенерго»;

- КПТМ «Тернопілміськтеплокомуненерго»;

- ТОВ фірма «ТехНова» (Чернігівська ТЕЦ);

- КПТМ «Черкаситеплокомуненерго»;

- ПАТ «Черкаське хімволокно» (Черкаська ТЕЦ).

 

7. Затвердити зміни до Плану розвитку газорозподільної системи на 2016 – 2025 роки для ПАТ «Одесагаз».

 

8. Встановити індивідуальні технологічні нормативи використання питної води:

- ТОВ «Енергія-Новий Розділ»;

- Ізюмському комунальному виробничому водопровідно-каналізаціному підприємству;

- КП «Луцькводоканал»;

- Мукачівському міському комунальному підприємству «Мукачівводоканал».

 

9Схвалити інвестиційні програми з централізованого водопостачання та водовідведення: 

- КП «Міськводоканал» Сумської міської ради;

- МКП «ВУВКГ міста Херсона»;

- Шепетівського КП ВКГ;

- КП «ВУВКГ» (м. Конотоп).

 

10. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

11. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРГІДРОЕНЕРГО» щодо порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

12. Накласти штрафи на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ щодо порушень:

- Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії;

-  Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії та зобов’язати їх усунення.

 

13. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на серпень 2016 року, затвердженого постановою НКРЕКП від 29.07.2016 № 1337.

 

14. Внести зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів – постанови НКРЕКП:

- «Про затвердження Змін до Порядку визначення відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії»;

- «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України».

 

16. Розмістити на офіційному веб-сайті Комісії доопрацьований проект постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку затвердження та коригування інвестиційної складової в тарифі на електричну енергію» та направити його на розгляд та погодження до Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Державної регуляторної служби та Антимонопольного комітету України.

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови «Про внесення змін до постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141 щодо тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення таким підприємствам:

- КП «Харківводоканал»;

- Ковельському управлінню водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал»;

- КП «Прилукитепловодопостачання»;

- Ізюмському комунальному виробничому водопровідно-каналізаційному підприємству;

- Лисичанському комунальному спеціалізованому підприємству з видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал»;

- Мукачівському міському комунальному підприємству «мукачівводоканал».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868 щодо тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) таким підприємствам:

- Ковельському управлінню водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал»;

- КП «Прилукитепловодопостачання»;

- Ізюмському комунальному виробничому водопровідно-каналізаційному підприємству;

- КП «Харківводоканал»;

- Лисичанському комунальному спеціалізованому підприємству з видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал»;

- Районному КП «Старобільськвода»;

- Мукачівському міському комунальному підприємству «мукачівводоканал».

 

19. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про внесення зміни до Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання»;

- «Про затвердження Змін до порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення».

 

20. Внести зміни до постанов НКРЕКП, якими були встановлені відповідні тарифи на теплову енергію, комунальні послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води за категоріями споживачів та схвалено Інвестиційну програму, у звя’зку зі зміною найменування ліцензіата КП «Іллічівськтеплоенерго» на КП «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області.

 

21. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2016 № 1187 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва».

 

22. Перенести розгляд питань про:

- видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «СУМСЬКЕ МАШИНОБУДІВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ»;

- прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 23 липня 2013 року № 1009».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux