Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

04.11.2020

Результат засідання за 04 листопада 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 4 листопада 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ФГ «ПРОМІНЬ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ГЛОБАЛ ЕНЕРДЖІ ГРУП»;

ТОВ «ЕК «ЕНЕРГО АТОМ ТРЕЙДІНГ»;

ТОВ «УКРБІОЕНЕРГОРЕСУРС».

 

4. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 09 серпня 2019 року № 1671 (зміна найменування юридичної особи).

 

5. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2021 рік:

ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ПЕЕМ«ЦЕК».

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення планів розвитку систем розподілу на 2021 – 2025 роки:

АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО».

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води ПОЛТАВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

 

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» на 2020 рік».

 

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ДЕРЖАВНОГО МІСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2668» (щодо перегляду тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» з 01.12.2020).

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання:

ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

 

12. Перенести розгляд питання про припинення порушення АТ «Миколаївобленерго» законодавства у сфері енергетики та комунальних послуг та здійснення заходів державного регулювання.

 

13. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САНБІМ ЛТД» (СЕС Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Мічуріна, буд. 4-а)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.09.2020 № 1787» (у частині встановлення надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «САНБІМ ЛТД» (СЕС Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Мічуріна, буд. 4-а)).

 

14. Застерегти щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу за результатами позапланових невиїзних перевірок для таких компаній: ТОВ «Волиньгаз збут», ТОВ «Дніпропетровськгаз збут», ПАТ «Донецькоблгаз», ТОВ «Житомиргаз збут», ТОВ «Закарпатгаз збут», ТОВ «Запоріжгаз збут», ТОВ «Івано-Франківськгаз збут», ДП «КиївГазЕнерджі», ТОВ «Київоблгаз збут», ТОВ «Азовгаз», ТОВ «Львівгаз збут», ТОВ «Миколаївгаз збут», ТОВ «Одесагаз-постачання», ТОВ «Полтавагаз збут», ТОВ «Рівнегаз збут», ТОВ «Сумигаз збут», ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз», ТОВ «Тернопільоблгаз», ТОВ «Уманьгаз збут», ТОВ «Харківгаз збут», ТОВ «Хмельницькгаз збут», ТОВ «Чернівцігаз збут», ТОВ «Чернігівгаз збут», ТОВ «Газпостачсервіс», ТОВ «Газовик», ДП «Кременецьке управління з постачання та реалізації газу», ТОВ «ЄГАЗ».

 

15. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗЕНЕРДЖИТРЕЙД» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.11.2020).

 

16. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» (за зверненням споживача).

 

17. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» (за зверненням споживача).

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку встановлення, перегляду та припинення дії «зеленого» тарифу на електричну енергію для суб’єктів господарської діяльності, споживачів електричної енергії, у тому числі енергетичних кооперативів, та приватних домогосподарств, генеруючі установки яких виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії».

 

19. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку встановлення (формування) тарифу на послуги з передачі електричної енергії».

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання».

 

21. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках».

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux