Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

04.04.2023

Результат засідання за 04 квітня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 04 квітня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «СОЛАРФІЛД-8»;

2) ТОВ «СОЛАРФІЛД-14».

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ТРЕЙД ЕНЕРГО ПЛЮС»;

2) ТОВ «УКРГІДРОІНВЕСТ».

3. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ».

4. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «МАКС ЛАЙТ».

5. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 19 червня 2017 року № 815.

6. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про оприлюднення інформації для користувачів програми житлових субсидій».

7. Схвалити та розмістити на офіційному вебсайті проєкти постанов НКРЕКП про схвалення планів розвитку на 2023 – 2027 роки:

КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ».

8. Схвалити та розмістити на офіційному вебсайті проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2023 рік:

КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ».

9. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.04.2023).

10. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.04.2023).

11. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.04.2023).

12. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРАЙМВУД» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

13. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРИПРУТТЯ СОЛАР» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

14. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІВАНОФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

15. Анулювати ФОП ПЕРЕСАДЬКУ Р. В. ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, та визнати такою, що втратила чинність постанову НКРЕКП від 19 липня 2018 року № 721.

16. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

17. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.04.2023).

18. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОДЕСЬКА ТЕЦ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.04.2023).

19. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОДЕСЬКА ТЕЦ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.04.2023).

20. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АЗОТ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов.

21. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 27 грудня 2022 року № 1911.

22. Зняти з розгляду питання про розстрочення штрафу, накладеного на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» постановою НКРЕКП від 21 лютого 2023 року № 324.

23. Зняти з розгляду питання про розстрочення штрафу, накладеного на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» постановою НКРЕКП від 21 лютого 2023 року № 325.

24. Розстрочити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» сплату штрафу, накладеного постановою НКРЕКП від 14 березня 2023 року № 460 (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.04.2023).

25. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 13 вересня 2022 року № 71-р.

26. Провести позапланову виїзної перевірку ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТВІЙ ГАЗЗБУТ»

27. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» з постачання електричної енергії споживачу.

28. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» з постачання природного газу.

29. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАХІД АГРОЕНЕРГОІНВЕСТ» з виробництва електричної енергії.

30. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ІНФОКС» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

31. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов».

32. Унести зміни до Плану здійснення заходів державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, на 2023 рік.

33. Унести зміни до постанов НКРЕКП:

від 31 травня 2022 року № 557 «Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у січні 2022 року»;

від 09 вересня 2022 року № 1117 «Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у січні – травні, липні, жовтні 2021 року та у лютому – червні 2022 року».

34. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

35. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів та внесення змін до постанови НКРЕКП від 03 квітня 2020 року № 763».

36. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2023 рік:

1) АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux