Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

04.04.2017

Результат засідання за 04 квітня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 4 квітня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

- ТОВ «НАФТОГАЗГРУП «ДЕМЕТРА»;

- ТОВ «АВАНТ ТРЕЙДІНГ»;

- ТОВ «НАФТОГАЗ-АЛЬЯНС».

 

2. Переоформити КП БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «БАЛАКЛІЙСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії на безстрокові.

 

3. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОСХОД СОЛАР» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

4. Застерегти ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «КОВЕЛЬТЕПЛО» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і рекомендувати найближчим часом звернутися до НКРЕКП із заявою про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії за власним бажанням.

 

5. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЕНЕРГОТЕХНОЛОГІЇ» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

6. Накласти штраф на ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» та зобов’язати виконати у повному обсязі вимоги пункту 2 постановляючої частини постанови НКРЕКП від 29 грудня 2016 року № 2453 «Про накладення штрафу на ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії, ухилення від виконання рішення НКРЕКП та необхідність усунення порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та Ліцензійних умов з передачі електричної енергії».

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта - «Про затвердження Змін до Примірного договору про купівлю-продаж електричної енергії між державним підприємством «Енергоринок» та суб'єктом господарювання, що виробляє електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії».

 

8. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів»;

- «Про затвердження Порядку комерційного обліку електричної енергії, виробленої на об'єктах електроенергетики з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії – лише мікро-, міні- та малими гідроелектростанціями)».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux