Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

04.12.2018

Результат засідання за 04 грудня 2018 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 4 грудня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ВКФ ЮКРЕЙН ЕНЕРДЖІ ГРУП»;

ТОВ «ПРОМРЕКУЛЬТПРОЕКТ»;

ТОВ «РАКУРС-СЕРВІС»;

ТЗОВ «СМІД ГРУП».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «БІОЕНЕРДЖІТРАНС»;

ТОВ «ВЕЛІНКОМ»;

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНЕ ПАРТНЕРСТВО»;

ПП «ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «ІФ ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «ЛУКРО ПЛЮС»;

ТОВ «МОТОРДЕТАЛЬ-КОНОТОП»;

ТОВ «СВС АГРОХІМСТАНДАРТ»;

ТОВ «УНБ-К»;

ТОВ «УНІВЕРСАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «САНВІН 4»;

ТОВ «САНСОЛАР».

 

4. Видати ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М» ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії.

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ІНТЕЛКОМ»;

ТОВ «САНРАЙЗ Д.Е.»;

ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ЗАХІД».

 

6. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «САНВІН 8»;

ТЗОВ «САНЛАЙТ ДЖЕНЕРЕЙШН».

 

7. Затвердити Плани розвитку газорозподільних систем на 2019 – 2028 роки:

ПАТ «ВОЛИНЬГАЗ»;

ПАТ «ДНІПРОГАЗ»;

ПАТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»;

ПАТ «ЖИТОМИРГАЗ»;

ПАТ «ЗАКАРПАТГАЗ»;

ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ»;

ПрАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ»;

ПАТ «КРИВОРІЖГАЗ»;

ПАТ «ЛЬВІВГАЗ»;

ПАТ «МАРІУПОЛЬГАЗ»;

ПАТ «РІВНЕГАЗ»;

ПАТ «ХАРКІВГАЗ»;

ПАТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ»;

ТОВ «ГАЗОВИК».

 

8. Затвердити кошторис ДП «Енергоринок» на 2019 рік.

 

9. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КРЮКІВСЬКИЙ ВАГОНОБУДІВНИЙ ЗАВОД» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.12.2018). 

 

10. Накласти штраф на МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОДЕСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ № 2» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.12.2018). 

 

11. Накласти штраф на ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КАЛУСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ – НОВА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.12.2018).

 

12. Накласти штраф на ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КАЛУСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬНОВА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.12.2018).

 

13. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЮЖКОКС» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.12.2018).

 

14. Накласти штраф на ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ШОСТКІНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.12.2018).

 

15. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.12.2018).

 

16. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.12.2018).

 

17. Накласти штраф на ЛЬВІВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.12.2018).

 

18. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЮЖКОКС» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та зобов’язати у строк до 15 грудня 2018 року надати до НКРЕКП фінансову звітність за 9 місяців 2015 року на паперових носіях.

 

19. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної та теплової енергії.

 

20. Застерегти ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МАЯК» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та зобов’язати у строк до 15 грудня 2018 року надати до НКРЕКП звітність за формою № 6-НКРЕ-енерговиробництво (квартальна) за 1 квартал 2015 року.

 

21. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умови провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.12.2018).

 

22. Винести на засідання НКРЕКП, що проводиться у формі відкритого слухання, проект рішення щодо встановлення (перегляду) тарифу на виробництво електричної та теплової енергії для ПрАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ - 5» шляхом його зміни в бік зменшення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.12.2018).

 

23. Винести на засідання НКРЕКП, що проводиться у формі відкритого слухання, проект рішення щодо встановлення (перегляду) тарифу на виробництво електричної та теплової енергії для ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» шляхом його зміни в бік зменшення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.12.2018).

 

24. Винести на засідання НКРЕКП, що проводиться у формі відкритого слухання, проект рішення щодо встановлення (перегляду) тарифу на виробництво електричної та теплової енергії для ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» шляхом його зміни в бік зменшення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.12.2018).

 

25. Винести на засідання НКРЕКП, що проводиться у формі відкритого слухання, проект рішення щодо встановлення (перегляду) тарифу на виробництво електричної та теплової енергії для АТ «ХЕРСОНСЬКА ТЕЦ» шляхом його зміни в бік зменшення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.12.2018).

 

26. Винести на засідання НКРЕКП, що проводиться у формі відкритого слухання, проект рішення щодо встановлення (перегляду) тарифу на виробництво та теплової електричної енергії для ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» шляхом його зміни в бік зменшення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.12.2018).

 

27. Винести на засідання НКРЕКП, що проводиться у формі відкритого слухання, проект рішення щодо встановлення (перегляду) тарифу на виробництво електричної енергії для ЛЬВІВСЬКОГО МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» шляхом його зміни в бік зменшення.

 

28. Винести на відкрите засідання НКРЕКП проект рішення щодо зменшення (зміни) тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для ЛЬВІВСЬКОГО МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» на суму економії грошових коштів, що склалася за статтями витрат у 2015 році у розмірі 204,1 тис. грн без ПДВ та у 2016 році у розмірі 805,83 тис. грн без ПДВ.

 

29. Зобов’язати АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» у термін до 31 грудня 2018 року сплатити заборгованість із поточної плати з виробництва електричної та теплової енергії за ІІІ квартал 2015 року (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 04.12.2018).

 

30. Прийняти постанову, якою: Вимоги постанови НКРЕКП від 27 липня 2018 року № 785 «Застереження щодо недопущення надалі ТОВ «ЮКРЕЙНІАН ШУГАР КОМПАНІ» порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії» вважати такими, що виконані.

 

31. Прийняти постанову, якою: Вимоги постанови НКРЕКП від 27 липня 2018 року № 784 «Застереження щодо недопущення надалі ТОВ «АГРОБУДТЕХНОЛОГІЇ» порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії» вважати такими, що виконані.

 

32. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».

 

33. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2017 року № 1494» (зміна тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ПАТ «Полтаваобленерго» (Кременчуцька ТЕЦ).

 

34. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО».

 

35. Схвалити ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» зміни до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії.

 

36. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІНВАТТЕХ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПОРОДА»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ГУД ЕНЕРДЖИ» (СЕС «Понятівка»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ ГЕНІЧЕСЬК» (СЕС «Партизани»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «СОЛАРСИСТЕМС» (СЕС Хмельницька обл., Чемеровецький р-н, на території Кутковецької сільської ради (за межами населених пунктів))»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ПОРОДА» (Березівська ГЕС)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІНВАТТЕХ» (СЕС Хмельницька обл., Віньковецький р-н Зіньковецької сільської ради, за межами населеного пункту c. Станіславівка), ТОВ «ГУД ЕНЕРДЖИ» (СЕС «Понятівка»), ТОВ «САНЕНЕРГО» (СЕС Хмельницька обл., Городоцький р-н Бедриковецької сільської ради, за межами населеного пункту c. Бедриківці), ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ ГЕНІЧЕСЬК» (СЕС «Партизани»), ТОВ «СОЛАРСИСТЕМС» (СЕС Хмельницька обл., Чемеровецький р-н, на території Кутковецької сільської ради (за межами населених пунктів)), ТОВ «ТАРУТИНЕ СОЛАР 4» (2 черга СЕС «Ярове»), ТОВ «ПОРОДА» (Березівська ГЕС));

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 січня 2019 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств» (з 01 січня 2019 року).

 

37. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 23 серпня 2018 року № 894»;

«Про внесення змін до Типового договору транспортування природного газу»;

«Про внесення змін до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

38. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП про затвердження Плану розвитку газорозподільних систем на 2019 – 2028 роки для ПАТ «ВОЛИНЬГАЗ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux