Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

04.12.2014

Результат засідання за 04 грудня 2014 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 4 грудня 2014 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ТОВ «ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ «КАРСОН» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом (річний обсяг постачання – 9 млн м3).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом:

ПАТ «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ» (річний обсяг постачання – 4 400 млн кВт×год);

ТОВ «HOKAIR-ХАРКІВ» (річний обсяг постачання – 1 млн кВт×год).

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «НОВА ЕРА-ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА» (встановлена потужність – 0,17 Гкал/год);

ТОВ «УКРТЕПЛОПОСТАЧ 2014» (встановлена потужність – 0,688 Гкал/год).

 

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення:

КОРОСТЕНСЬКОМУ КП «ВОДОКАНАЛ» (річний обсяг водопостачання 2208720 м3; річний обсяг водовідведення: 2132400 м3); 

КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ» (річний обсяг водопостачання 4099180м3; річний обсяг водовідведення: 3471157 м3).

 

5. Видати КП ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ТЕПЛО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії (річний обсяг виробництва – 42818,3 Гкал; річний обсяг транспортування та постачання – 38254,1 Гкал).

 

6. Видати ПАТ «ХЕРСОНСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії (річний обсяг – транспортування та постачання 246, 641 тис. Гкал ).

 

7. Продовжити ТОВ «ЛІЗИНГОВА ТОРГОВА КОМПАНІЯ «СПРИЯННЯ» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

 

8. Переоформити ТОВ ФІРМІ «ХАС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом.

 

9. Відмовити ТОВ «УКРФІНГАЗ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом.

 

10. Встановити КП «Нововолинськтеплокомуненерго» житлово-комунального об’єднання Нововолинської міської ради тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, інших споживачів та релігійних організацій на економічно обґрунтованому рівні.

 

11. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних та поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ЗОЛОЧІВЕНЕРГОІНВЕСТ»;

ТОВ «ЗОЛОЧІВЕНЕРГОРЕСУРС»;

ТОВ «КРІГЕР ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «НВО «ЕКОТЕХ»;

ТОВ «САНЕК».

 

12. Схвалити зміни до Інвестиційних програм газорозподільних та газопостачальних підприємств на 2014 рік для:

ПАТ «Вінницягаз»;

ПАТ «Гадячгаз»;

ПАТ «Дніпрогаз»;

ПАТ «Дніпропетровськгаз»;

ПАТ «Івано-Франківськгаз»;

ПАТ «Київоблгаз»;

ПАТ «Рівнегаз»;

ПАТ «Сумигаз»;

ПАТ «Херсонгаз»;

ПАТ «Хмельницькгаз».

 

13. Схвалити Інвестиційні програми на 2014 рік:

КП «Бердичівтеплоенерго»;

ПАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль»;

ТОВ «Мелітопольські теплові мережі»;

Підприємству теплових мереж «Ковельтепло».

 

14. Відмовити Коростеньському КП «Водоканал» у внесенні змін до Інвестиційної програми на 2014 рік.

 

15. Схвалити Інвестиційні програми на 2015 рік:

КП «Вишнівськводоканал»;

Глухівського КВУ водогінно-каналізаційного господарства;

КП «Дрогобичводоканал»;

КП Фастівської міської ради  «Фастівводоканал»;

КП «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство».

 

16. Схвалити Інвестиційну програму на 2015 рік Підприємству теплових мереж «Ковельтепло».

 

17. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік.

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів – постанов НКРЕКП:

«Про затвердження Порядку визначення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води суб’єктам господарювання, ліцензування діяльності яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»;

«Про визнання такою, що втратила чинність постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 24 січня 2014 року № 23».

 

19. Продовжити розгляд питань про:

- видачу ТОВ «ТЕПЛОБУД 2014» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії;

- продовження дії ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ»;

-. визначення середньозваженого тарифу на виробництво теплової енергії для бюджетних установ та організацій на теплогенеруючих установках (крім теплоелектроцентралей, теплоелектростанцій і атомних електростанцій) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 № 453 «Про стимулювання заміщення природного газу під час виробництва теплової енергії для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів»;

- встановлення ТОВ «БРЕНВЕЛЬ» тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних та поновлюваних джерел енергії;

- встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ліцензіатам;

- коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ліцензіатам НКРЕКП;

- внесення змін до Інвестиційної програми на 2014 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «ДТЕК «Дніпрообленерго»;

- внесення змін до Інвестиційної програми КП Фастівської міської ради  «Фастівводоканал» на 2014 рік;

- схвалення Інвестиційної програми ТОВ  «Білоцерківвода» на 2015 рік;

- внесення змін до Інвестиційної програми на 2014 рік ПАТ «Кременчукгаз»;

- коригування Інвестиційної програми ПАТ «Укргідроенерго» на 2014 рік.

 


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕ», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux