Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

04.06.2015

Результат засідання за 04 червня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 4 червня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом:

ТОВ «НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР «ЕНЕРГЕТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ» (річний обсяг постачання – 355 млн кВт*год);

ТОВ «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП» (річний обсяг постачання – 5 млн кВт*год).

 

2. Видати ТОВ «МЕТІНВЕСТ-ШІППІНГ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом (річний обсяг постачання – 144 млн м3).

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» (річний обсяг постачання – 540,393 млн м3);

ТОВ «АЗОВГАЗ» (річний обсяг постачання – 135,81 млн м3);

ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» (річний обсяг постачання – 425,25 млн м3);

ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ» (річний обсяг постачання – 893 747,958 тис. м3);

ДП «ШЕПЕТІВКАГАЗ» ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ШЕПЕТІВКАГАЗ» (річний обсяг постачання – 25 300 тис. м3);

ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» (річний обсяг постачання – 417,404 млн м3);

ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» (річний обсяг постачання – 152,540 млн м3).

 

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення:

КП «ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» (річний обсяг водопостачання – 3 277 236 м3; річний обсяг водовідведення – 2 101 069 м3);

КП «МАРГАНЕЦЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (річний обсяг водопостачання – 3 438 200 м3; річний обсяг водовідведення – 992 100 м3).

 

5. Переоформити ТОВ «НАФТОГАЗГРУП «ДЕМЕТРА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом.

 

6. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ»;

ПАТ «ТИСМЕНИЦЯГАЗ»;

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «МАРІУПОЛЬГАЗ»;

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «СУМИГАЗ»;

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЛЬВІВГАЗ»;

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ШЕПЕТІВКАГАЗ»;

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЧЕРКАСИГАЗ»;

ПАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ»;

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ГАДЯЧГАЗ».

 

7. Анулювати ТОВ «ЕКОЕНЕРГІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

8. Відмовити МАЛОМУ ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МЕРКУРІЙ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

9. Залишити без розгляду заяву МАЛОГО ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МЕРКУРІЙ» на видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії).

 

10. Встановити/скоригувати тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для:

КП «Бахмут – Вода»;

КП Слов’янської міської ради «Словміськводоканал»;

КП «КОМСЕРВІС» Куп’янської міської ради Харківської області;

КП «Міськтепловоденергія» м. Камянець – Подільський Хмельницької області.

 

11. Скасувати КП «Малинтеплоенерго» встановлені тарифи на теплову енергію.

 

12. Схвалити інвестиційні програми на 2015 рік:

Львівського КП «Залізничнетеплоенерго»;

ПрАТ «Теплогенерація» (м. Нікополь).

КП «Білгород-Дністровськводоканал»;

Коростенського КП «Водоканал»;

Ізюмського КВВКП;

КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради;

КП «Водоканал» Мелітопольської міської ради;

КП Слов’янської міської ради «Словміськводоканал»;

КП «ВУВКГ» Комсомольської  міської ради;

КП «Павлоградське ВУВКГ» Павлоградської міської ради;

ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад»;

ДП «Жмеринкаводоканал» КП «Вінницяоблводоканал»;

КП ПОР «Полтававодоканал»;

КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

 

13. Скоригувати ПАТ «Укргідроенерго» інвестиційну програму на 2015 рік.

 

14. Схвалити зміни до інвестиційних програм на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

АК «Харківобленерго»;

ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго»;

ПАТ «Київенерго».

 

15. Накласти штраф на ПАТ «Рівнеобленерго» та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

16. Накласти штрафи на ПАТ «Львівгаз» і ПАТ «Запоріжгаз» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

17. Накласти штрафи на КП «Теплогарант», КП «Південно-Західні тепломережі» і ТОВ «Сміла Енергоінвест» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

18. Застерегти ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» та ПАТ «Київобленерго» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом. 

 

19. Застерегти ПАТ «Полтавагаз» та ПАТ «Івано-Франківськгаз» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

20. Застерегти ЛМКП «Львівводоканал» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

21. Енергопостачальним компаніям в стислі терміни провести інформаційно – роз’яснювальну роботу серед споживачів щодо необхідності стимулювання до збільшення споживання електричної енергії в нічний час та зменшення споживання в денний час з метою вирівнення графіку споживання електричної енергії Об’єднаної енергетичної системи України.

 

22. Внести зміну до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux