Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

03.10.2017

Результат засідання за 03 жовтня 2017 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 3 жовтня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «МАРЕ-ЛОГІСТИК» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

ТОВ «НОВА ЕНЕРДЖИ ГРУП»;

ТОВ «ЗАХІД ЕНЕРГОТРЕЙД»;

ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІ ПУЛ»;

ПРАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ».

 

3. Переоформити КП «БАХМУТ-ВОДА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

4. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЧеркасиЕлеваторТорг» (СЕС-1 за адресою: Черкаська обл., м. Черкаси, пров. Хіміків, 8).

 

5. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» щодо встановлення «зеленого» тарифу на електричну енергію ТОВ «СОЛАР КАРПАТИ» (СЕС за адресою: Івано-Франківська обл., Снятинський р-н, с. Ганьківці, Урочище «Ферма») та ТОВ «ЧеркасиЕлеваторТорг» (СЕС-1 за адресою: Черкаська обл., м. Черкаси, пров. Хіміків, 8).

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2236» щодо схвалення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) ПрАТ «ПЕЕМ Центральна енергетична компанія».

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів:

КП «ПОКРОВСЬКТЕПЛОМЕРЕЖА»;

КП «КОСТОПІЛЬКОМУНЕНЕРГІЯ»;

КУЗНЕЦОВСЬКЕ МКП;

КП «ТЕПЛОСЕРВІС БІЛОПІЛЛЯ»;

КП «ГЛУХІВСЬКИЙ ТЕПЛОВИЙ РАЙОН»;

ВОЛОЧИСЬКЕ КПТМ «ТЕПЛОВИК»;

КП «СЛАВУТСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ОБ'ЄДНАННЯ».

 

8. Скасувати тарифи на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води за категоріями споживачів:

ПТМ «КОВЕЛЬТЕПЛО»;

ПрАТ «ЕНЕРГІЯ»;

КП «НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»;

КП ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ТЕПЛО»;

КВП «ТЕПЛОЕНЕРГО» М. ГОРІШНІ ПЛАВНІ»;

КП «ДРОГОБИЧТЕПЛОЕНЕРГО» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КАНІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ.

 

9. Зняти з розгляду питання про:

схвалення (коригування) тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів: КП «НОВОВОЛИНСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО, КП «КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКА ТЕПЛОМЕРЕЖА», КП «ЧУГУЇВТЕПЛО», ІЗЮМСЬКЕ КПТМ, КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» ЛОЗІВСЬКОЇ МР ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та ДП «КІРОВОГРАДТЕПЛО» ТОВ «ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ ІННОВАЦІЙ УКРАЇНСЬКОЇ НАФТОГАЗОВОЇ АКАДЕМІЇ».

 

схвалення (коригування) тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів: КП «НОВОВОЛИНСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО, КП «КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКА ТЕПЛОМЕРЕЖА», КП «ЧУГУЇВТЕПЛО», ІЗЮМСЬКЕ КПТМ та КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» ЛОЗІВСЬКОЇ МР ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux