Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

03.09.2015

Результат засідання за 03 вересня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 3 вересня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ТОВ «ЕНЕРДЖИ СОЛАР» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії(встановлена потужність – 1,5 МВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ФОРЕСТПЛЮС» (встановлена потужність – 0,5 Гкал/год);

ТОВ «КОСІВСЬКЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ-5» (встановлена потужність – 1,65 Гкал/год);

ТОВ «ВОЛИНЬ-ЕКОТЕПЛО» (встановлена потужність – 0,344 Гкал/год);

ТОВ «ЗАХІДТЕПЛОБУД-ІНВЕСТ» (встановлена потужність – 1,1 Гкал/год);

КП «БЕРДИЧІВТЕПЛОЕНЕРГО» (встановлена потужність – 2,5 Гкал/год).

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) та з постачання теплової енергії ТОВ «ТЕПЛОНЕНЕРГО» (річний обсяг виробництва та постачання – 914 Гкал).

 

4. Переоформити Відкритому Акціонерному Товариству «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

5. Встановити «зелений» тариф:

ТОВ «Гідроенергрія – 1»;

ТОВ «Акванова Девелопмент».

 

6. Встановити ТОВ «МІГ-2007» тариф на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

7. Схвалити інвестиційні програми на 2015 рік:

Охтирської філії ТОВ «Брок-Енергія»;

КПТМ «Бориспільтепломережа»;

КП «Вишнівськтеплоенерго» Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області»;

КП «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради;

КП Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»;

ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго»;

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»;

КП «Прилукитепловодопостачання» Прилуцької міської ради Чернігівської області;

ТОВ «Сумитеплоенерго».

 

8. Накласти штраф на Комунальне підприємство «Боярське головне виробниче управління житлово-комунального господарства Боярської міської ради Києво-Святошинського району Київської області» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

9. Попередити Публічне акціонерне товариство «Тисменицягаз» щодо недопущення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу та газу (метану) вугільних родовищ.

 

10. Внести зміни до додатку до постанови НКРЕКП від 20.07.2015 № 2049 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux