Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

03.05.2022

Результат засідання за 03 травня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 03 травня 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Перенести розгляд питання про затвердження розрахунку сумнівної та/або безнадійної дебіторської заборгованості побутових споживачів перед ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ», ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» станом на розрахункову дату та обсягу заборгованості, що підлягає врегулюванню (перенесено з 26.04.2022).

2. Перенести розгляд питання про включення ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ», ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» до Реєстру підприємств, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості (перенесено з 26.04.2022).

3. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП та внесення змін до Кодексу газорозподільних систем і Типового договору розподілу природного газу» (перенесено з 26.04.2022).

4. Видати ТОВ «ПРИКАРПАТЕКОЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

5. Видати ТЗОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОРЕСУРС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

6. Унести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ТОВ «СОЛАР СВАЛЯВА».

7. Зупинити ТОВ «ТАНДЕМ 2006» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 грудня 2020 року № 2693, на підставі заяви ліцензіата строком до 26 жовтня 2022 року (включно).

8. Унести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 березня 2022 року № 350.

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 09 березня 2022 року № 341».

10. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2022 рік:

1) КП «БАХМУТ-ВОДА»;

2) КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

3) КП ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»;

4) КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА».

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Тимчасового порядку дій суб'єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з відновлення об’єктів централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення, пошкоджених (зруйнованих) внаслідок бойових дій, у період дії в Україні воєнного стану».

12. Застерегти ТОВ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

13. Застерегти ТОВ «ЕНЕРГІЯ І ГАЗ УКРАЇНА» щодо недопущення надалі недотримання законодавства у сфері теплопостачання, а саме дотримання вимог Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов, затвердженого постановою НКРЕКП від 14 червня 2018 року № 428.

14. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 03.05.2022).

15. Прийняти постанову «Про розстрочення сплати штрафу, накладеного на ТОВ «УТЕК», якою розстрочити сплату штрафу у розмірі 901 000 (дев’ятсот одна тисяча) гривень, накладеного на ТОВ «УТЕК» згідно з Постановою № 278 відповідно до графіка.

16. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 14 липня 2021 року № 1146 «Про накладення штрафу на АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

17. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 11 січня 2022 року № 24 «Про накладення штрафу на ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

18. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 18 серпня 2021 року № 1367 «Про накладення штрафу на ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

19. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 09 вересня 2021 року № 1512 «Про накладення штрафу на ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

20. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 10 листопада 2021 року № 2075 «Про застереження щодо недопущення надалі ДП «ГАЗПОСТАЧ» ТОВ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ» порушень вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

21. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 29 вересня 2021 року № 1645 «Про накладення штрафу на ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

22. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 27 жовтня 2021 року № 1878 «Про накладення штрафу на ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

23. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 29 вересня 2021 року № 1644 «Про накладення штрафу на ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

24. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 23 липня 2021 року № 1163 «Про накладення штрафу на ТОВ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

25. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 22 грудня 2021 року № 2908 «Про накладення штрафу на ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

26. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 01 грудня 2021 року № 2434 «Про накладення штрафу на ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

27. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 17 грудня 2021 року № 2667 «Про накладення штрафу на ПРАТ «КОРОСТИШІВГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

28. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 18 січня 2022 року № 97 «Про накладення штрафу на ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

29. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 03 листопада 2021 року № 1963 «Про накладення штрафу на ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

30. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 24 листопада 2021 року № 2326 «Про накладення штрафу на ТОВ «ПОЛІССЯГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

31. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 09 червня 2021 року № 962 «Про накладення штрафу на ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

32. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 11 серпня 2021 року № 1308 «Про накладення штрафу на ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

33. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 22 грудня 2021 року № 2909 «Про накладення штрафу на ТОВ «ТЕРНОПІЛЬОБЛГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

34. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 18 січня 2022 року № 96 «Про накладення штрафу на ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

35. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 14 квітня 2021 року № 651 «Про накладення штрафу на ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

36. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 18 серпня 2021 року № 1366 «Про накладення штрафу на ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

37. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 24 листопада 2021 року № 2338 «Про накладення штрафу на АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux