Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

03.02.2021

Результат засідання за 03 лютого 2021 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 3 лютого 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ГАЗ ТЕКНОЛОДЖІ»;

ТОВ «НУП»;

ТОВ «ПЕРФЕКТ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «УКРАЇНСЬКІ ГАЗОВІ СИСТЕМИ».

 

2. Видати ТОВ «КОМПАНІЯ МЕЛТОН» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕЛЕКТРО СІНЕРДЖІ»;

ТОВ «НЕКСТ ЕНЕДЖИ».

 

4. Уточнити місця провадження господарської діяльності ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК КРАСНОДОНСЬКИЙ»;

ТОВ «САМБІРСЬКА СОНЯЧНА СТАНЦІЯ».

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ТАРУТИНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

 

6. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 18 січня 2019 року № 34 (зміна найменування).

 

7. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 09 липня 2019 року № 1379 (зміна найменування).

 

8. Відмовити ТОВ «ЕМБАВУД УКРАЇНА» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

9. Зупинити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МЕГАПОЛІС» на підставі заяви дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) строком на шість місяців, виданої відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 червня 2020 року № 1101.

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії».

 

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2021:

ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ»;

АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».

 

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Графіка надання на розгляд НКРЕКП інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та розподілу електричної енергії на 2022 рік.

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:

КП «КОМПАНІЯ «ВОДА ДОНБАСУ»;

ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ»;

КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ»;

КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ»;

КП «ВУВКГ м. УЖГОРОДА»;

КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧМР.

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОНЦЕРНУ «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» на 2021 рік».

 

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 липня 2016 року № 1234».

 

17. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФГ «ПРОМІНЬ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 31.12.2020 № 2877» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ФГ «ПРОМІНЬ» (СЕС Херсонська обл., Високопільський р-н, Високопільська селищна рада (кадастровий номер земельної ділянки 6521882000:04:001:0374)).

 

18. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку встановлення, перегляду та припинення дії «зеленого» тарифу на електричну енергію для суб’єктів господарської діяльності, споживачів електричної енергії, у тому числі енергетичних кооперативів, та приватних домогосподарств, генеруючі установки яких виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії».

 

19. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕСТА» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

20. Застерегти ТОВ «ВЕСТА» щодо недопущення надалі порушень вимог законодавства та Ліцензійних умов з постачання природного газу.

 

21. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 03.02.2021).

 

22. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛАНТАЕНЕРДЖІ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

23. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

24. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» щодо недопущення надалі порушень вимог Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

25. Застерегти ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

 

26. Зняти з розгляду питання про розгляд актів позапланової виїзної перевірки від 22.01.2021 № 26 та № 27 ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО».

 

27. Застерегти ДЕРЖАВНЕ МІЖРАЙОННЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС» щодо недопущення надалі порушення законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

28. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ» щодо недопущення надалі порушень законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

29. Накласти штраф на КП «КОМПАНІЯ «ВОДА ДОНБАСУ» за порушення законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

30. Накласти штраф на АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 03.02.2021).

 

31. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 02 липня 2019 року № 1332 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання» (зі змінами).

 

32. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 02 грудня 2020 року № 2322 «Про проведення позапланових виїзних перевірок дотримання вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу суб’єктами господарювання».

 

33. Відстрочити сплату штрафу, накладеного постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 грудня 2020 року № 2691 «Про накладення штрафу на ДП «ГАЗ МЕЛІТОПОЛЯ» ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу» до 01 квітня 2021 року.

 

34. Відстрочити сплату накладеного штрафу постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 грудня 2020 року № 2607 ««Про накладення штрафу на ТОВ «СІМАНТЕКС» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання» до 01 квітня 2021 року.

 

35. Відстрочити сплату накладеного штрафу постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 грудня 2020 року № 2616 ««Про накладення штрафу на ПП «ЯРОСЛАВА-96» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання» до 23 квітня 2021 року.

 

36. Розстрочити сплату штрафу у розмірі 85 000 (вісімдесят п’ять тисяч), накладеного постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 грудня 2020 року № 2659 «Про накладення штрафу на ТОВ «ЦЕНТР АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ «СТАЛКЕР» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання» на десять місяців (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 03.02.2021).

 

37. Провести позапланові виїзні перевірки:

КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ» (щодо виконання ліцензіатом вимог постанови НКРЕКП 23.11.2018 № 1486);

КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ» (щодо виконання ліцензіатом вимог постанови НКРЕКП від 25.05.2019 № 843).

 

38. Провести позапланову виїзну перевірку КОНЦЕРНУ «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» (перевірка виконання вимог постанов НКРЕКП від 28.02.2020 № 526 «Застереження щодо недопущення надалі КОНЦЕРНОМ «МТМ» порушень Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та здійснення заходу державного регулювання» та від 14.03.2019 № 344 «Про накладення штрафу на КОНЦЕРН «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, необхідність усунення порушень та здійснення заходів державного регулювання»).

 

39. Провести позапланові виїзні перевірки (за зверненнями споживачів):

ТОВ «КАСТУМ»;

ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС»;

ТОВ «БЛАГОГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ТЕМИРГАЗ ЗБУТ».

 

40. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

 

41. Збільшити строки проведення планових перевірок:

ПРАТ «НЕПТУН СОЛАР»;

ТОВ «ФОРА С».

 

42. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 29 березня 2019 року № 450».

 

43. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 02 грудня 2020 року № 2280» (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»).

 

44. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 02 грудня 2020 року № 2304» (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ»).

 

45. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2017 року № 1618» (щодо Методики розрахунку вартості робіт з підключення електроустановок споживачів до електричних мереж ліцензіата та інших додаткових робіт і послуг, пов’язаних із ліцензованою діяльністю).

 

46. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

47. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання».

 

48. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 12 червня 2018 року № 374».

 

49. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку та Порядку розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників».

 

50. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 20 січня 2021 року № 76 «Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у грудні 2020 року».

 

51. Зняти з розгляду питання про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 17 грудня 2019 року № 2896.

 

52. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення обмеження щодо місячного обсягу продажу електричної енергії за двосторонніми договорами між виробниками та іншими учасниками ринку електричної енергії, що входять до складу одного вертикально інтегрованого суб’єкта господарювання або є афілійованими між собою».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux