Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

03.11.2021

Результат засідання за 03 листопада 2021 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 3 листопада 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЕЕС»;

2) ТОВ «КАПІТАЛ-АЛЬЯНС»;

3) ТОВ «ЮНІТЕЛ СЕЛЛІНГ».

 

2. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗЕ.ТЕК» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу у зв’язку з невідповідністю здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ПП «КОМБІНАТ УКРАЇНКА»;

2) ФОП БОГЛЯ СТЕПАН СТЕПАНОВИЧ;

3) ФОП ГАВРИЛЮК ОЛЕНА ВІТАЛІЇВНА;

4) ФОП МОЛОЧКОВА ЛЮДМИЛА ДМИТРІВНА;

5) ФОП ЯНЦАЛОВСЬКИЙ ВЯЧЕСЛАВ ВІТАЛІЙОВИЧ.

 

4. Зупинити ПОЛТАВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» (код ЄДРПОУ 03338030) дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 09 червня 2021 року № 940, на підставі заяви ліцензіата строком до 03 травня 2022 року (включно).

 

5. Зупинити дії ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ККП «МАРІУПОЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА»;

2) ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

 

6. Анулювати ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРАЇНСЬКИЙ ГРАФІТ» на підставі заяви ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 червня 2018 року № 429.

 

7. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ДОБРОБУДЕНЕРГО».

 

8. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО» на підставі заяви ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 25 липня 2019 року № 1555.

 

9. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО» на підставі заяви ліцензіата ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 31 січня 2013 року № 79 та переоформлену постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 серпня 2018 року № 834.

 

10. Внести зміни до Порядку формування та оприлюднення реєстру суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, діяльність яких регулює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

11. Прийняти постанову НКРЕКП щодо схвалення змін до плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 – 2025 роки.

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2022 – 2026 роки:

1) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

2) ПАТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП щодо схвалення плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» на 2022 – 2026 роки.

 

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 лютого 2021 № 195» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі щодо системних випробувань в ізольованому режимі роботи ОЕС України».

 

17. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 20 жовтня 2021 року № 1822».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП щодо внесення змін до деяких постанов НКРЕКП стосовно зміни тарифів на виробництво теплової енергії для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ (ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ», ДП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ТЕЦ», ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ», ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО», КП ВМР «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО», ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5»).

 

19. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 грудня 2020 року № 2752» (зміна тарифів на виробництво теплової енергії КП «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК» КМР» (ВП «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»).

 

20. Прийняти постанови НКРЕКП:

1) «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 ̶ 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ВОЛИНЬГАЗ»;

2) «Про затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС»;

3) «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»;

4) «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 ̶ 2030 роки  газорозподільного підприємства ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»;

5) «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 ̶  2030 роки  газорозподільного підприємства АТ «ЖИТОМИРГАЗ»;

6) «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021  ̶  2030 роки  газорозподільного підприємства АТ «ЛЬВІВГАЗ»;

7) «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021  ̶  2030 роки  газорозподільного підприємства АТ «ХАРКІВГАЗ».

 

21. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ІНПАРТ-ВЕСТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СЕС ПРИМОРСЬКЕ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФОП БОГЛІ СТЕПАНУ СТЕПАНОВИЧУ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФОП ГАВРИЛЮК ОЛЕНІ ВІТАЛІЇВНІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФОП МОЛОЧКОВІЙ ЛЮДМИЛІ ДМИТРІВНІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФОП ЯНЦАЛОВСЬКОМУ ВЯЧЕСЛАВУ ВІТАЛІЙОВИЧУ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ЕЙДЖИЕЛ ЕНЕРДЖИ» (ТЕС на біомасі Харківська обл., Нововодолазький р-н, смт Нова Водолага, вул. Харківська, 146/1)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29 вересня 2021 року № 1661» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ІНПАРТ-ВЕСТ» (СЕС «Запсонь-2»), ТОВ «СЕС ПРИМОРСЬКЕ» (СЕС «Балта 3»), ФОП БОГЛІ СТЕПАНУ СТЕПАНОВИЧУ (СЕС «Богля»), ФОП ГАВРИЛЮК ОЛЕНІ ВІТАЛІЇВНІ (СЕС «Гаврилюк»), ТОВ «КОРОБІВКА СОЛАР» (СЕС Чернігівська обл., Ніжинський р-н, Комарівська територіальна громада, с. Красносільське, урочище 7 «Московський шлях»), ФОП МОЛОЧКОВІЙ ЛЮДМИЛІ ДМИТРІВНІ (СЕС «Молочкова»), ТЗОВ «СИНТЕЗ СОЛАР» (СЕС «Баранівка»), ФОП ЯНЦАЛОВСЬКОМУ ВЯЧЕСЛАВУ ВІТАЛІЙОВИЧУ (СЕС «Янцаловський»), ТОВ «ЕЙДЖИЕЛ ЕНЕРДЖИ» (ТЕС на біомасі Харківська обл., Нововодолазький р-н, смт Нова Водолага, вул. Харківська, 146/1)).

 

22. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНE ТОВАРИСТВО «ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 03.11.2021).

 

23. Накласти штраф на АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії та здійснення заходів державного регулювання (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 03.11.2021).

 

24. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІНДКРАФТ ТАВРІЯ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

25. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МГВ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

26. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФРАНКО-СОЛАР» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

27. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 03.11.2021).

 

28. Відстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «ЕНЕРГІЯ-1» постановою НКРЕКП від 22 вересня 2021 року № 1606.

 

29. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 14 липня 2021 року № 1146 («Про накладення штрафу на АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

 

30. Анулювати ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЕНЕРГОТРАНССЕРВІС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, видану згідно з постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 жовтня 2018 року № 1215.

 

31. Анулювати ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЕНЕРГОТРАНССЕРВІС» ліцензію з постачання природного газу, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 серпня 2018 року № 838.

 

32. Накласти штрафи за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу:

1) АТ «СУМИГАЗ»;

2) АТ «ДНІПРОГАЗ».

 

33. Накласти штраф на ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

34. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» щодо недопущення надалі порушення законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

35. Провести позапланові виїзні перевірки у сфері електроенергетики (за зверненнями споживачів):

1) АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

2) АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СУМИОБЛЕНЕРГО»;

3) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ».

 

36. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки зі здійснення функцій гарантованого покупця ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ».

 

37. Збільшити строки проведення планових перевірок з виробництва електричної енергії та з постачання електричної енергії споживачу КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

38. Збільшити строк проведення планової перевірки з виробництва теплової енергії КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

39. Збільшити строк проведення планової перевірки МКП «МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

40. Прийняти постанову НКРЕКП «Про зобов'язання ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» припинити порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії та нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії».

 

41. Прийняти постанову НКРЕКП «Про зобов'язання ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» припинити порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії».

 

42. Унести зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

 

43. Унести зміни до деяких постанов НКРЕКП щодо затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у липні та жовтні 2019 року.

 

44. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux