Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

03.04.2020

Результат засідання за 03 квітня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 3 квітня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензію ТОВ «ВИНСОЛАР» на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

2. Внести зміни до постанов НКРЕКП від 18 вересня 2018 року № 1007 та від 25 червня 2019 року № 1184 (зміна найменування).

 

3. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2020 рік:

ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ»;

ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ»;

АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО».

 

4. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи передачі на 2020 – 2029 роки».

 

5. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЗЕЛЕНА ЕКО ПЛАНЕТА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «НІКЕЛІОС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГІЯ ПОДІЛЛЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЮРСАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ОДЕСА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УКРБІОПРОМПОСТАЧ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 25.03.2020 № 723» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖИ ММХ» (СЕС «Матвіївка 1»), ТОВ «ЗЕЛЕНА ЕКО ПЛАНЕТА» (СЕС Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Чорнолізці, вул. Панська, б/н), ТОВ «НІКЕЛІОС» (СЕС Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с/рада Менжинська (кадастровий номер земельної ділянки 1222983900:01:010:0007)), ТОВ «ПІДСТЕПНЕ СОНЦЕ» (СЕС Херсонська обл., Олешківський р-н, Підстепненська с/р, комплекс будівель та споруд № 3), ТОВ «ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГІЯ ПОДІЛЛЯ» (СЕС Хмельницька обл., Летичівський р-н, Грушковецька с/р, за межами населених пунктів), ТОВ «ЮРСАР» (СЕС Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Бестужева, 9), ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ОДЕСА» (Виробничий об’єкт електрогенераторної (когенераційної) установки для виробництва електричної енергії на полігоні ТПВ на території Великодальницької сільської ради Біляївського району Одеської області (за межами населеного пункту) (кадастровий номер земельної ділянки 5121081400:01:002:0712)), ТОВ «УКРБІОПРОМПОСТАЧ» (Матюшівська ГЕС)).

 

6. Затвердити зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

 

7. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Правил управління обмеженнями та Порядку розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів».

 

8. Перенести розляд питань про:

- схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2714» (коригування структури тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»);

- схвалення проєкту постанови «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2710» (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

- схвалення проєкту постанови «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2712» (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ»);

- схвалення проєкту постанови «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2716» (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД»);

- схвалення проєкту постанови «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2721» (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»);

- схвалення проєкту постанови «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2724» (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux